logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

Kreditní systém pro Váš web

hourglass
Skončil
04.10.2019 v 22:01
Prodejce
A+
23:32
Dobrý den

Idea

Co by jste řekli možnosti, mít na Vašem webu kreditní systém, tj. aby klienti Vašeho webu mohli mít u vás uložené peníze a libovolně je používat k placení služeb, nebo obchodu mezi sebou navzájem.

Využití

Výhodné je použití kreditního systému všude tam kde spolu obchodují klienti Vašeho webu navzájem. Různé inzertní weby, poradenské weby, seznamky...

Vhodný je také pro affiliate weby, kde platíte každý den různým dodavatelům.

Provedení

Kreditní systém je knihovna kódu. Můžete ji naimportovat do Vašeho PHP nebo C# projektu. Zbývá udělat webové rozhraní Vašeho webu, kterým umožníte klientům používat služby kreditního systému (jako třeba stránka vypiš transakce, stav ůčtu, příkaz k placení,...)

Vlastnosti našeho kreditního systému

Náš kreditní systém je dobře zabezpečený. Je to víc než jen databázová tabulka se sloupci jméno a zůstatek. Představte si, že budete chtít každý den posílat peníze někam automaticky(udělá to server) nebo poloautomaticky (server vystaví hromadný příkaz k úhradě). Pak můžete čekat enormní zájem hackrů o Váš web. Kdo by nechtěl ovlivnit to, komu se zasílají peníze?

Náš kreditní systém, zaručuje, že i když nějaký hacker překoná Váš web, ještě stále nebude moci převádět peníze. Je to taková pojistka, ale jak sami víte, toto se nesmí stávat.

Záruka

Nad to, ručíme za to že z vašeho kreditního účtu peníze prostě nezmizí a ani je nikdo nezneužije. Za kreditní sytém ručíme až do výše desetinásobku ceny projektu. Celá právní problematika je složitější, informujete se prosím na adrese níže.

Cena

Může být i zdarma. Náš software si můžete klidně prohlédnout a použít zdarma ve svém webu. Licence pro verzi zdarma je GNU GPLv2. Tato licence se hodí pro komunitní neziskové weby.

Pokud je pro Vás licence GNU GPLv2 příliš svazující, může Vám nabídnou licenci proprietární. Tím získate za své peníze výhodu záruky a navíc nebudete musel zveřejnit zdrojové kódy Vašeho webu. (To by jste museli kvůli GNU GPLv2). Tato licence se hodí pro komerční weby.

K dispozici je Vám i placená podpora. Rádi Vám zodpovíme Vaše technické dotazy nebo Vám dokonce pomůžeme integrovat kreditní systém do Vašeho webu.

Kontakt

Zdeněk Skulínek
Robotea technologies s.r.o.
http://softwarovyservis.cz