360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Automatické generování XML feedů

 1. Dobrý den,
  zakládám eshop a zajímalo by mě jak zásadní věc je automatické generování XML feedů.
  Zda stačí 1× za 14 dní nebo se vyplatí 1× za hodinu.
  Jedná se o menší eshop s cca 100 produkty, produkty se nebudou nějak často měnit ani přidávat.
  Děkuji Monika

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pokud se nic nemění, generování nového XML feedu nemá smysl. Klidně stačí to přegenerovat jen při nějaké změně. Pokud bude ve feedu i skladová dostupnost, tak i např. při prodeji kusu.

 4. Reálně, pokud e-shop je krabice a běží na serveru, tak se může přegenerovávat klidně minutu co minutu. 100 produktů narvat do XML to nebude záležitost několika málo sekund.

 5. já myslím, že je dost podstatné uvézt k čemu by ty feedy měly sloužit, jelikož pokud ho nebudeš někomu poskytovat, tak ho nemusíš generovat vůbec a pokud ti ho poskytuje dodavatel, tak zase 1x za 14 dnů je trošku úlet a na počtu položek nezáleží jelikož feed kromě navádění nových položek slouží hlavně k aktualizaci dostupnosti, takže i jednou za hodinu u některého zboží může být dlouhá doba.

  ---------- Příspěvek doplněn 06.09.2019 v 09:17 ----------

  Citace Původně odeslal filipsedivy Zobrazit příspěvek
  Reálně, pokud e-shop je krabice a běží na serveru, tak se může přegenerovávat klidně minutu co minutu. 100 produktů narvat do XML to nebude záležitost několika málo sekund.
  Pokud je eshop krabice, tak u některých aby se nezatěžoval server je běžná doba automatického cachování klidně hodina či dvě, takže každou minutu asi ne:)

Hostujeme u Server powered by TELE3