Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Přijď na 14. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Wedos zrušil chat

 1. Dal bych se označit za častého návštěvníka Wedos chatu, občas potřebuji real-time pomoc s hostingem, ale dnes koukám a wedos chat byl zrušen a nahradil ho Wedos help https://help.wedos.cz/

  Teď mám tedy poslat dotaz na fórum a čekat dobu x než mi bude odpovězeno? Konverzace s technickou podporou má ve většině případů více kroků a obsahuje více poznámek obou stran. Znamená to tedy, že budu případné problémy řešit třeba den/dva?

  Nevím tedy jestli je to krok vpřed. Spíše to vidím na redukci pozic lidí, kteří museli být 24/7 na chatu a chtějí si ulehčit práci copy/pastováním již vyřešených problémů. Ovšem alespoň v mém případě se jednalo o individuální problémy, které jsem nikde na fóru nemohl dohledat (help forum měli totiž i předtím).

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Potřebujou někde ušetřit.

 4. Webtrh bude mit dalsi davku novych uzivatelu, kteri se budou ptat co je to SNI a jak ho aktivovat nebo jak nainstalovat wordpress. Ty ostatni budou vytvaret zdarma znaloatni bazi pro wedos help :D

  Mylel jsem si, zes davmo z Wedosu utekl...

  P. S no to mne taky stve, obcas se vydavam za klienta, abych neco se supportem vyresil ted je to vubec uplne blbe...

 5. 2 weby jsem už přesunul k Onebitu, kde jsem naprosto spokojen. Ale ještě mám jeden aktivní hosting na rok, tak bych to tam chtěl dojet.

 6. Tak to jo... Ale muzou ti vratit pomernou cast :)

 7. Odkaz na chat v hlavičce administrace zmizel. V patičce na https://www.wedos.cz/zakaznicka-podpora je CTA spojit se s chatem. Ten před 15min nefungoval a byl tam pouze odkazující link na nové wedos help forum. Teď se zdá chat zase funkční, ale už jsem 6m v queue, tak uvidíme.'

  Update: Tak nic :( Bohužel již není žádný operátor dostupný. Můžete nás ale přesto kontaktovat pomocí kontaktního formuláře

  Ok zeptám se zde jsem nějak otrávený použít to nové fórum. Má hosting nějaký vlastní cache, které lze promazat? Měl jsem na doméně xx.cz waiting scree s javascriptem na odpočet spuštění webu (plus nějaké základní info). Dnes jsem web dodělal, smazal veškerý obsah a nahrál celý nový web. Nicméně nefunguje mi tam JS a animace. Když to ale nahraju do xx.cz/test, tak vše funguje. Vypadá to teda, že na hostingu pro doménu xx.cz jsou nějaký starý cache soubory. Samozřejmě jsem vymazal mezipaměť v prohlížeči, testoval na dalších 2 PC, kde web nikdy nebyl otevřen a na mobilu a nikde ten JS na main doméně nefunguje. Ví někdo čím to může být?

 8. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Odkaz na chat v hlavičce administrace zmizel. V patičce na https://www.wedos.cz/zakaznicka-podpora je CTA spojit se s chatem. Ten před 15min nefungoval a byl tam pouze odkazující link na nové wedos help forum. Teď se zdá chat zase funkční, ale už jsem 6m v queue, tak uvidíme.
  :D Good luck

 9. Vstup do chatu - Chat

  Tehle link normálně fachá

 10. Citace Původně odeslal filipsedivy Zobrazit příspěvek
  Vstup do chatu - Chat

  Tehle link normálně fachá
  Jj dostaneš se tam, ale nespojí tě to s operátorem.

  ---------- Příspěvek doplněn 03.09.2019 v 22:41 ----------

  Tak jsem se nakonec s podporou spojil a vyřešil jeden z problémů. Ptal jsem se na chat a neplánují úplné zrušení, ale asi chtějí omezit viditelnost chatu a spíše lidi směřovat na help forum.

  Ten JS mi stále nefunguje na main doméně. Pouze když web nahraji do jiné složky xx.cz/test. Bylo mi doporučeno shlédnout https://kb.wedos.com/cs/webhosting/h...-v-prohlizeci/ ale nepomohlo to i když jsem nastavil vypnutí ukládání cache. Jak jsem říkal testoval jsem to i na ostatních zařízení, kde web nikdy nebyl spuštěn, takže to musí být u nich na serveru. Nevíte někdo jak bych to mohl vyřešit?

  ---------- Příspěvek doplněn 03.09.2019 v 23:05 ----------

  Ok podařilo se mi vše pomocí .htaccess vyřešit. Pokud by chtěl někdo .htaccess na wedos, který dobře řeší cachování, směřuje na 404/500, maže .html koncovky a /index, tak můžete použít https://pastebin.com/BdtgL4i4 ;) V /www musíte nechat jejich defaultní .htaccess a ten svůj nahrát do /www/domains/vasedomena.xx
  Naposledy upravil streetcz : 03.09.2019 v 23:07

 11. Wedos chat byl stejně k ničemu, se vším mě vždycky směrovali do KB. Z Wedosu jsem zdrhnul už dávno a po tomhle už je fakt jasný že je to ždímačkia na prachy. před lety jsem přešel k netio.cz a zjistil že se dá odpovídat rychle i na maily :))

 12. Wedos je lowcost a řada lidí beztak využívá podporu ve chvíli, kdy něco sami poserou a neví co s tím. Zrušení chatu se ani nedivím.

 13. Ok podařilo se mi vše pomocí .htaccess vyřešit. Pokud by chtěl někdo .htaccess na wedos, který dobře řeší cachování, směřuje na 404/500, maže .html koncovky a /index, tak můžete použít https://pastebin.com/BdtgL4i4 ;) V /www musíte nechat jejich defaultní .htaccess a ten svůj nahrát do /www/domains/vasedomena.xx
  Zajímave, jak se to řeší, když mam web přímo ve složce /www ?

  jinak taky necham doběhnout hostingy a zdrhám pryč i s doménama, je to katastrofa ten wedos, zrušení toho chatu to je asi ta poslední kapka, ono poslední dobou tam stejně seděli totálně asertivní jedinci
  Naposledy upravil Tuttinho : 18.09.2019 v 03:43

 14. Jako ex zaměstnanec Wedosu se nedivím zrušení. Ždímačka to je postavená v excelentním stylu. Vem te si ty náklady jaké Josef teď ušetří. Teď asi potřeboval min 2 lidi na denní a jednoho člověka na noční. Potřebujete je nějak střídat aby z nich nestrhal kůži. To je kupa lidí :D a na forum mu stačí jeden člověk na 8 hodin. těch peněz ušetřených za příplatky, svátky. Řekl bych že Josef skáče blahem.

  ---------- Příspěvek doplněn 09.10.2019 v 10:09 ----------

  Citace Původně odeslal Jan Jurík Zobrazit příspěvek
  Jako ex zaměstnanec Wedosu se nedivím zrušení. Ždímačka to je postavená v excelentním stylu. Vem te si ty náklady jaké Josef teď ušetří. Teď asi potřeboval min 2 lidi na denní a jednoho člověka na noční. Potřebujete je nějak střídat aby z nich nestrhal kůži. To je kupa lidí :D a na forum mu stačí jeden člověk na 8 hodin. těch peněz ušetřených za příplatky, svátky. Řekl bych že Josef skáče blahem.
  Tak jsem si vlákno přečetl špatně, ten chat stále funguje. Tak to pak dává smysl že první vlnu lidí odbaví help a pak to projde případně na chat a pak případně dál vývojářům. To mi přijde jako logický krok a to jsem dělal na supportu.

Hostujeme u Server powered by TELE3