logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Další nabídky

EXIT - Co aktuálně nabízíme pro již fungující eshopaře

hourglass
Skončil
03.10.2019 v 12:21
Prodejce
A
Jmenuji se Radek Kilevník, jsem jednatelem a většinovým majitelem ExitShop s.r.o. Kromě eshopové platformy ExitShop, provozuji také několik úspěšných Dropshippingových eshopů a řídím dva sklady v ČR. Projekt EXIT vznikl jako doplněk ExitShopu. Navzájem spolu tyto dva projekty spolupracují a oba fungují pod firmou ExitShop s.r.o.


V EXITu se zabýváme již od roku 2016 fullfilmentem pro klienty. V roce 2016 vznikl sklad ve Vamberku ve východních Čechách a v roce 2019 jsme rozjeli sklad v Praze, přímo v Sapě.

Co tedy aktuálně nabízíme pro již fungující eshopaře:
  • focení zboží, úpravy stávajících fotografií
  • tvorbu názvů, popisků
  • plnění skladového systému přímo podle Vašich produktů ať už v našem skladu nebo ve Vašem
  • skladování a správu zboží ve Východních Čechách nebo v Praze
  • jednotnou férovou cenu za fullfiment která obsahuje naskladňování zboží, řešení vratek a reklamací, skladování, expedici a samozřejmě úzkou spolupráci s Vaším zákaznickým servisem, pokud si ho zajistíte sami
  • kompletní zákaznický servis na emailu a telefonu

Kolik si účtujeme? Snažíme se to udržet maximálně jednoduché. Proto neúčtujeme nic navíc za naskladňování, skladování, reklamace, vratky a účtujeme pouze za zabalenou a poslanou zásilku. Začínáme od 20 Kč za 1 zásilku. Primárně se zaměřujeme na klienty ExitShopu, ale pokud používáte jinou platformu, rádi Vám pomůžeme také a jsem si jistý, že po čase rádi přejdete k ExitShopu.

Chcete vědět víc o projektu EXIT? Klikněte sem.
Chcete vědět víc o ExitShopu? Tak klikněte sem.

Máte jakékoliv dotazy, chcete se mnou probrat Vaše záměry ať víme zda Vám dokáži pomoct, nebo se chcete prostě jen nezávazně poradit? Pište na radek@exit.cz nebo volejte 737 392 402.

Podnikejte naplno! Radek Kilevník

Přiložené miniatury