logo
30.08.2019 23:40
1
Tak jsem se byl v neděli podívat poprvé v tomto Outletu.Co mě celkem zarazilo ,v celé budově bylo zákazníků ,že by se téměř bez nadsázky dali spočítat na prstech několika rukou.Mnoho kójí bylo neobsazeno ,tam kde prodejna fungovala ,tak nikdo nebyl,a to jsem tam pendloval tak 3 hodiny.
Kapitola sama pro sebe jsou ceny.Běžný člověk ,které by se do tohoto prdelákova vidal je hlavním lákadlem právě výhodný nákup ,což tady určitě neplatí.Možná tak něco v Adidasu ...proč to vlastně píšu...ani sám nevím asi proto že se nudím....ale přesto by mě zajímalo ,jestli má tento mega projekt šanci na prosperitu.Kdyby na pozemku udělali hlídané parkoviště po vzoru Go Parking ,co je o sto metrů dále ,tak by asi udělali lépe.Si vemte Go Parking mají na ploše nekolik tisích aut.I kdyby měli 3000 aut a týden stání 1000kč ,tak to vychází na nějakých 12 milionů za měsíc.A jaký mají režii?Nějakého vrátného pár brigádníků a 20 řidičů dodávek+parkovací místo u letiště ...tomu se řiká zlatá žíla....
31.08.2019 01:48
2
Tak ten outlet se jmenuje Premium Outlet Prague Airport, tedy obyč. věci za premium ceny. A hlavě to asi targetujou na ty co nestihli koupit dárky, tedy pro ně nebude problém koupit boty v Praze 2x dražší než by koupili u sebe doma.
31.08.2019 02:31
3
Vzdyt jim to taky nesype. Byly o tom clanky, ze to nejede. Vetsina tech obchodu je predrazena bida. Polo tricko za 600 a po trech vypranich zkroucene nasivky a jeste se to zacne parat.
31.08.2019 08:33
4
To samé OC Šestka. Ta je snad živa jen z lidí co vyzvedávají známé na letišti a nechtějí platit parkovné na terminálu. Já vidím problém v lokalitě. Většina obchodů v POP je víceméně stejná jako ve Fashion Areně a tam jsou kolikrát fronty aut až dolů ke křižovatce. A to tam člověk chodí vlastně venku, což je v zimě když si chcete koupit tričko fakt celoživotní zážitek srovnatelný s populární táborovou hrou "štafeta s oblékáním".
31.08.2019 08:53
5
Původně odeslal hampl.david
To samé OC Šestka. Ta je snad živa jen z lidí co vyzvedávají známé na letišti a nechtějí platit parkovné na terminálu. Já vidím problém v lokalitě. Většina obchodů v POP je víceméně stejná jako ve Fashion Areně a tam jsou kolikrát fronty aut až dolů ke křižovatce. A to tam člověk chodí vlastně venku, což je v zimě když si chcete koupit tričko fakt celoživotní zážitek :)
S tou Sestkou to podle me neni tak spatny. Jsem tam docela casto a je tam vzdy fakt dost aut. To jidelni oddeleni je narvany porad. Jasne, neni to jako OC na Zlicine, ale proti tomu Outletu u letiste to bude zlaty.
31.08.2019 09:03
6
Rozjezd centra navíc zbrzdily majetkové a kompetenční tahanice. Vlastníkem outletu i pozemků kolem je skupina Kaprain, která patří Karlu Pražákovi, bývalému manažerovi ve skupině PPF Petra Kellnera. Zakládala ho však se španělským operátorem Neinver. Neinver poskytl značku The Style Outlets a­know-how, přičemž rovněž jednal s nájemci. Češi dali skoro dvě miliardy za pozemky a výstavbu budovy.
Pražský outlet bojuje o život. Půl roku po otevření zejí obchody prázdnotou…

To je takový průser až je to k smíchu.