360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Adobe CC pro jednotlivce / pro týmy

 1. Blbý dotaz - mám to chápat tak, že Adobe CC "pro jednotlivce" je jen pro fyzické osoby a "pro týmy" pro právnické osoby? Potřebuju do firmy jen jednu licenci, žádný tým a levnější verze pro jednotlivce by byla samozřejmě lepší :) Nenašla jsem nikde odpověď.. Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pokud potřebuješ jednu licenci tak "Pro jednotlivce" ;-) ... Adobe fyzické a právnické osoby nerozlišuje (podle mě)

 4. Je to jedno, používám na firmu licenci pro jednotlivce a bez problémů šly vyplnit firemní fakturační údaje a podmínky komerční použití nezakazují. Rozdíl je pouze v tom kolik lidí na přístup na počítače, kde jsou dané SW nainstalované, podle podmínek Adobe to musí být jedna konkrétní osoba na kterou je licence koupena. Nelze podle podmínek udělat jeden počítač, kde by byly produkty nainstalované a fungoval jako hot seat pro více lidí. Naopak verze pro týmy myslím omezují max. množství současně spuštěných instancí, neznám ale podmínky přesně, nemám tuhle verzi.

 5. To by bylo super - používám to opravdu jen já. V podmínkách jsem to taky nenašla, ale externí správce naší sítě (a zároveň zpravidla dodavatel sw a hw) mi tvrdil, že licenci pro jednotlivce nelze zakoupit pro firmu..

  ---------- Příspěvek doplněn 28.08.2019 v 13:40 ----------

  jop, našla jsem na ofiko foru https://forums.adobe.com/message/8810784#8810784
  Díky :)

 6. Licence pro jendotlivce muze byt pouzita OSVČ, nic tomu nebrani, mam to tak uz nejakou dobu, v pohode i vystavuji faktury bez VAT platcum :)

 7. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Licence pro jendotlivce muze byt pouzita OSVČ, nic tomu nebrani, mam to tak uz nejakou dobu, v pohode i vystavuji faktury bez VAT platcum :)
  OSVČ je ale FO, já jsem se ptala na PO ;-) ale už jsem si ověřila, díky.

 8. Citace Původně odeslal R-a-d Zobrazit příspěvek
  Adobe CC "pro jednotlivce" .. pro právnické osoby? ... jen jednu licenci
  ano je to OK ta za 10eur najnizsia - mam to od ^adobe potvrdene ze pre firmy tiez

Hostujeme u Server powered by TELE3