360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Předělaný realitní web: Nápady na vylepšení?

 1. Vážení podnikatelé, odborníci či nadšenci všeho druhu!

  Rád bych vás poprosil o krátký (kritický) komentář mého předělaného realitního webu: https://www.remaxdelux.cz/

  V následujícím půl roce jsem si dal zejména záležet:

  1, SEO (fakticky hotovo, až na některé Title a popisy podstránek) ale pokud máte tip na něco, co jsem zapomněl sem s tím prosím!!!

  2, Propracovaný obsah

  3, Jednoduchá navigace

  4, Sexy design

  5, Spousta videí...

  Budu rád za jakoukoliv připomínku, ať už negativní či pozitivní (beru zpětnou vazbu :) )

  BTW: klidně mi zavolejte: 602 703 897 či napište tomas.simek@re-max.cz


  Děkuji a přeji vše dobré!

  Tomáš Šimek

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. no nevím už ten název delux, tak to tak před 30 lety. Nevím koho zajímá jak to vypadá v kanceláři či co dělá majitel. Pokud to však primárně slouží k nalákání dalších makléřů proč ne, ale na prodej realit se to moc nehodí.

 4. Není to špatné. Dělala to agentura, takže výsledek musí nějak vypadat a určitě to je jeden z lepších kousků, které jsou zde vystaveny ke kritice ;)

  Načítání je rychlé a SEO je podle Lighthousu 98/100 což je super.

  Sexy designem bych to asi nenazýval, to UI vypadá, že nemělo žádný styleguide a připadá mi, že je to skládané od oka, nebo front-enďák moc dodaný design neřešil. Na footeru jdou vidět klasické myšlenkové pochody většiny designérů, je to poslední sekce webu, tak ji odfláknu ať můžu hrdě poslat hotovou práci projekťákovi nebo klientovi. Chci tím jen říct, že s footerem pro desktop si šlo trošku více pohrát, ten spacing a hnusný FB embed je nic moc. Já bych UI navrhl jinak, ale je to samozřejmě subjektivní pocit a nelze přesně říct jestli je špatně nebo dobře.

  Co se front-endu týče, tak já bych už v dnešní době nedával na web jiné ikony než .svg případně jiný vektorový formát (pokud existuje). Máte tam hodně ikon v bitmapě, což zvyšuje velikost a může zhoršit čitelnost na mobile devices. Řada uživatelů má šílené rozlišení monitorů a proto aby přečetli obsah v prohlížeči si stránky zoomují. Ty ikonky pak budou mít rozmazané jelikož bitmapa ;)

  To co jsem teď napsal vám asi moc neřekne a určitě to není něco co byste měl řešit. Práce je overall solidní a maximálně naplní potřeby. Nevím ani jaký byl na práci budget, takže kritika není moc relevantní. Při menším budgetu není reálné udělat vše 100%.

  Kdybych ale opravdu chtěl něco změnit k lepšímu co se UX/UI týče, tak bych si pravděpodobně pohrál s menu. Musím se dost soustředit, abych přečetl jednotlivé tlačítka. Dle průzkumů většina uživatelů jen rychle očima projíždí obsah a tady vyloženě musím zastavit a soustředit se, abych přečetl co v tom menu opravdu je. Především chyba ve spacingu (odsazení prvků,...). A s těmi 4 tlačítky pod menu bych si také pohrál. Přijde mi, že příliš splývají s menu. Můžete například porovnat s https://www.remax-czech.cz/ kde je mnohem lepší čitelnost. Může za to ten spacing jak jsem již zmínil a také bílé pozadí. Tmavé pozadí zhoršuje čitelost, což můžete dohledat v mnoha zdrojích ;)

 5. Dobrý den,
  z pohledu webdesignu mi nevyhovuje několik věcí.
  1) druhé menu, ve kterém jsou položky:
  Odhad nemovitosti
  Okamžitý výkup
  Dědické řízení
  Odhad pronájmu
  - nezdá se mi zejména tím, že jsou ikony až za textem, nějak bych je raději viděla na druhé straně a menu samotné jinde nebo nad prvním menu.
  - kontroloval někdo rozdíl mezi zobrazením na mobilních telefonech a na velkém monitoru?
  - u mobilních telefonů se nezmenšuje ani nemění, je nutno ho "vylovit"

  2) obrovský banner s videem - opět na mobilu v pořádku, na běžném monitoru nepůsobí dobře
  3) v prohlížeči IE máte problém s fontem

  Ať se zadaří, Eva Turnhofer

 6. Upřímně, když přijdu na stránku a první věc, která na mě koukne, je video s chlapem přilepeným k podlaze, tak mám dojem, že jsem se dostal na stránky nějakého sanatoria.

  Asi bych na první místo dal nabídky nemovitostí. Když přijdu na stránky realitky, tak mě hlavně zajímá, co prodává a jak. Informace o majiteli jsou k ničemu, to jsou stejně většinou jen pohádky. Celkově mi ten obsah přijde takový roztikaný, co vlastně má být účelem té titulní stránky? Prodat nemovitosti? Naverbovat makléře? Získat nemovitosti k prodeji?

  Patička mi přijde přeplácaná, dal bych tam jen pár nejpodstatnějších rubrik, takhle se to zbytečně rozlézá.

  Položky v horním menu mi přijdou hůře čitelné, nevím jestli je to tím písmem, nebo, že je to celkem u sebe, ale není zrovna snadné „kouknout a vidět“. Asi není vhodné používat pro tolik odkazů takový styl menu, možná by byl lepší dropdown.

  Také mi přijde zvláštní kombinace barevnosti stránky, kdy se používá elegantní modrá a bílá, a pak se do pozadí narvou mráčky a za vyhledávání stromeček, kytičky, travička... poněkud infantilní na „delux“, ne?

  Na stránkách Garance kvality se píše o zaslání ebooku zdarma, ale nikde nepíšete, co je jejím obsahem?

  Obrázek se schématem průběhu obchodu je sotva čitelný (popisky jednotlivých kroků)

  Když to shrnu, tak stránky na mě nepůsobí luxusně, „sexy“ (vážně?) ani profesionálně. Spíše to působí jako cirkus stylem ,,Podívejte se jak se nebereme vážně. Prodávat a kupovat nemovitosti za miliony je děsná bžunda!“, což mi zrovna u realitek nepřijde vhodné a nepůsobí to moc důvěryhodně.

  P.S. Nikde jsem se nedozvěděl provozní dobu.

 7. Všem moc děkuji za reakce a váš čas! Vážím si toho!!! T.Š.

 8. Web hezký jen bych tam upravil dvě věci.

  1, menu - změn font, zkus to udělat výrazeněji. Blbě se to čte
  2, optimalizuj obrázky. HP má 4Mb určitě nemusí mít tolik.

  jinak ještě taková drobnost. Remaxu nevadí jejich nejspíše TM v doméně?

 9. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  Web hezký jen bych tam upravil dvě věci.

  1, menu - změn font, zkus to udělat výrazeněji. Blbě se to čte
  2, optimalizuj obrázky. HP má 4Mb určitě nemusí mít tolik.

  jinak ještě taková drobnost. Remaxu nevadí jejich nejspíše TM v doméně?
  Děkuji za zpětnou vazbu! TM (R) v doméně se musel samozřejmě schválit

  T.Š.

 10. Ta mŕtvola na podlahe v slider video mne hned zaujala. Myslím že podobne bude myslet hodně lidi. Barevnost - osobne bych ji volil dle loga. Barvy nejsou v barvach remax. K cemu je ten formulár kde mam posilat životopis? Nechápu. Proc nejsou nemovitosti na články? Lidé zde nepujdou cist ale hledat nemovistosti.

Hostujeme u Server powered by TELE3