logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Vývojář sítě webů - Python

hourglass
Skončil
08.09.2019 v 20:55
biders
67% odezva
3 zájemci
Prodejce
A
21:25
Sháním zkušeného a samostatného programátora - freelancera - nebo z Prahy, která převezme vývoj a údržbu skupiny eshopů se společnou administrací v jazyce Python na serveru FreeBSD. Jedná se o poměrně robustní aplikaci, nemá úplně podrobnou dokumentaci a testy je pokryta jen z části.
Hledám dlouhodobou spolupráci. Prvnich nekolik dni je potreba, abych s vyvojarem osobne sedel u stolu a vysvetloval funkce aplikace.


V současnosti jsou nejdůležitější:

přechod na https (není jednoduché z mnoha důvodů, které jsem schopen popsat na vyžádání, nutno postupovat striktne dle navodu na prechod pod https z japsatweb apod)
zprovoznění klonu pro testování/vyvoj, aktualizace software na serveru
úprava CSS mobilní verze
tvorba slevových kuponů
slití jazykových verzi CZ a SK (nyní běží zcela odděleně na eprofi.cz a eprofi.sk) a úprava celého prostředí pro provoz různých jazykových verzí současně (k diskuzi)

Server jede na freebsd a varianta zprovozneni pod linuxem apod prichazi v uvahu pouze v pripade, ze tento prechod nebude z nasi strany placeny.

Správce serveru je k dispozici pro zprovoznění.


projekt používá:
• jazyk Python, framework Django
• SQL databáze (MySQL)
• Redis jako cache a broker pro Celery
• na serveru uwsgi, supervisor
• frontend:
◦ Javascript (jQuery)
◦ SASS (CSS kompilátor), Compass
vývojář by měl:
• dobře znát jazyk Python
• být schopen zorientovat se a pokračovat ve vývoji projektu v Djangu
• znát Javascript (použití jQuery), HTML, CSS (SASS)
• umět správovat kód v GITu
• být schopen rozjet, spravovat aplikaci na serveru a nasazovat změny do produkce (ve spolupráci s administrátorem serveru, FreeBSD)


Jde o na zakázku dělaný systém, kdy více eshopů se společnou administrací může mít klienty (a tím pádem z pohledu z internetu běžet) na různých hostinzích, ale veškerá data i šablony se tahají z centrálního serveru.


V současnosti chci na projektu udělat několik větších úprav (automatizovaný dárkový systém, slevové kódy, hezčí newslettery, jazykové verze pod společnou administrací, mobilní verze) a spoustu drobnějších úprav, velice uvítám i návrhy na zlepšení od samotného programátora, proaktivní přístup - zkušenost s vývojem eshopů a vaše vlastní návrhy, shanim cloveka, ktery cely projekt kompletne prevezme

DŮLEŽITÉ:
Spolupráci podmiňuji oboustranně smluvně závazným hodinovým plněním minimálně 20 hodin měsíčně po dobu 3 let

Programátor by mel byt z Prahy, předností je jeho schopnost pracovat několik hodin týdně v reálném čase za mojí fyzické přítomosti (ideálně u mě v kanceláři na Praze 9) kvuli efektivite.


Nabídněte prosím hodinovou sazbu.