logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej domén

Adult domény pro provoz eshopu a blogu

hourglass
Skončil
31.08.2019 v 22:12
biders
Vyhrál T*****d
Prodejce
E
26.5.
Dobrý den,

prodám domény:

www.nymfomamka.cz

www.nymfo-mamka.cz


Na jedné doméně můžete provozovat eshop (jenom zde - www.dropareal.cz/sortiment.html - naleznete tři možnosti dropshipingových erotických eshopů) a druhá je využitelná pro blog, na kterém budete prezentovat a propagovat veškeré zboží.

Je potřeba na to pohlížet jako na ucelený projekt, kde si prostřednictvím blogu budete získávat zákazníky eshopu a naopak - z eshopu se budou lidi překlikávat na blog, kde můžete publikovat erotické příběhy, povídky, recenze, tipy, návody, seznamky a spoustu dalšího.

Je potřeba využít synergii, získat efektivním marketingem a poutavým obsahem návštěvníky a začít tak vydělávat. Spuštění a provoz dropshipingového eshopu s erotickým zbožím nestojí téměř nic, potom už je to jen a jen na vašich marketingových schopnostech. Co se týče erotických blogů, stačí se podívat do statistik a zjistíte, že i v dnešní době mají obdivuhodnou návštěvnost.

Pojem nymfomamka je chytlavý, každý už si za něj dosazuje postavičku. Ta by měla návštěvníky webů a sociálních sítí všude provázet a být ústřední postavičkou celého projetku - no řekněte - kdo by si nechtěl nakoupit u nymfomamky.

Pokud vás domény zaujaly, napište na email nymfomamka@gmail.com.