logo
23.08.2019 09:54
1
Aoj všem,

nemáte někdo zkušenosti s grafickými portfolii? Mám problém najít bezproblémovou šablonu. Zkoušel jsem například Sydney, jenže je to na tolik pomalé, že se to téměř nenačítá. Pokud by někdo o něčem věděl, budu rád za každý tip.

Děkuji
LifeFor

Co se právě děje na Webtrhu?

23.08.2019 10:55
2
Nejlepsi sablona pro graficke studio je takova, kterou samo graficke studio nakresli a necha nakodovat a nasadit na nejake CMSko.
23.08.2019 11:04
3
V prvni rade bych udelal to, ze pro takovy projekt bych nevybral wordpress. To zvladnes easy upravit v HTML. Uz tim jako bezny WP uzivatel ziskas mnohem rychlejsi web, protoze nedokazes WP sablonu vhodne zoptimalizovat. Vsak co na webu bude? Par obrazku a nejaky text? Tady je WP kanon na vrabce.

Sablona muze mit desitky podob. Upresni co hledas. Ja treba hledal nedavno fullscreen portfolio, aby se to posouvalo jako slider a nasel jsem fakt par dobrych. Ale neni to na WP.
23.08.2019 11:54
4
To musí být kvalitní grafické studio, které nedokáže nakrestlit vlastní šablonu a musí kupovat už hotovou.
23.08.2019 14:52
5
Původně odeslal Bogdan
To musí být kvalitní grafické studio, které nedokáže nakrestlit vlastní šablonu a musí kupovat už hotovou.
Nakreslit ano, ovšem nahodit už ne. Mám sice člověka, který mi podobné věci v minulosti dělat, ale časy se bohužel změnili. Na druhou stranu děkuji za tip a tvé rychle vyhodnocení :D
23.08.2019 20:04
6
Původně odeslal streetcz
Když jsem začínal, tak jsem měl také šablonové portfolio. Ono kodování do HTML/CSS doložené nějakými kvalitními interakcemi plus pak propojení s RS není tak levná záležitost pro začínající tvůrce. Dokonce znám řadu renomovaných zahraničních designérů, kteří používají jednoduchou šablonu pro zobrazení referencí. Důvod zde ani není cena, ale fakt, že nechtějí ztrácet čas realizací, když stejně prodávají reference a jednoduchá šablona nebo dokonce wix v pohodě vystačí.

@Lifefor, jestli začínáte, tak prostě vygoogli Portfolio theme a dej si tam časové omezení ''poslední rok''. Určitě najdeš něco použitelného. Pokud jste už větší, tak bych opravdu na tuzemský trh doporučoval vlastní návrh. Co to je za důvod, že nemáš člověka, který by ti to udělal. Na WT máš sekci poptávky (sice je to to poslední co bych doporučil :D :D ale třeba budeš mít štěstí a najdeš někoho schopného).

Btw můžu Ti prodat mé staré HTML/CSS portfolio (bez referencí samozřejmě :)). Vypadá pořád použitelně.

Důvod to není, chápu, ale jak říkáš, zde na webtrhu už to není to, co bejvávalo. Jistě se tady slušný člověk najde, ale jsem v začátcích, takže si hravě vystačím se šablonou, která bude jednoduchá.
25.08.2019 23:02
7
Napísali ti to jasne a slušne. Na predstavenie referencii ani nepotrebujes web... Stačí ti behance... Tá vata okolo aj tak nikoho nezaujíma, jedine že by si bol aj frontendak slash copyweriter