360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Vytvoření porovnávače (agregátoru) cen mobilních telefonů

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Poptávky vývoje a programování.
Vybíráme pro vás:
 1. Dobrý den.

  Poptávám někoho, kdo by vytvořil porovnávač cen mobilních telefonů. Někoho, kdo předá kompletně fungující web, který bude připraven k oficiálnímu spuštění.

  Data:
  Budou dodávána z XML feedu. Jeho struktura bude pevně daná a neměnná. Konkrétní feed by se měl načítat v pravidelných intervalech, kvůli aktuálnosti dat. Měla by být k dispozici snadná možnost přidávat další feedy i později (jejich URL adresy, struktura bude vždy stejná)

  Stránky webu:
  Homepage - kde se budou zobrazovat ty nejzajímavější mobilní telefony (nejlevnější, s největším poklesem ceny oproti poslední aktualizaci...). Na homepage bude i vyhledávač. Jak možnost slovního vyhledání názvu, tak i možnost nadefinování parametrů výběru (značka, typ, operační paměť...).

  Nadřazený typ mobilu - kde budou na výběr jednotlivé jeho možnosti. Tedy varianty podle operační paměti, pevné paměti... Zároveň zde budou i ceny jednotlivých konkrétních modelů. Z těch bude možné prokliknout přímo k danému konkrétnímu modelu.

  Konkrétní typ mobilu - kde už půjde o přesný model jasných specifikací. Kromě klasických informací o něm zde bude i graf vývoje jeho ceny, kde bude možné dohledat jaká byla dříve a zda jde nahoru nebo dolů. Z této podstránky bude možný proklik do obchodu, který ho nabízí.

  Tolik k hrubému nástřelu toho, jak si web představuji. Konkrétně vše upřesním s konkrétním člověkem. Prosím o kontakt v soukromé zprávě s orientačním nástřelem ceny.

Hostujeme u Server powered by TELE3