logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Vytvoření porovnávače (agregátoru) cen mobilních telefonů

hourglass
Skončil
22.08.2019 v 21:35
biders
80% odezva
5 zájemců
Prodejce
A
22:56
Dobrý den.

Poptávám někoho, kdo by vytvořil porovnávač cen mobilních telefonů. Někoho, kdo předá kompletně fungující web, který bude připraven k oficiálnímu spuštění.

Data:
Budou dodávána z XML feedu. Jeho struktura bude pevně daná a neměnná. Konkrétní feed by se měl načítat v pravidelných intervalech, kvůli aktuálnosti dat. Měla by být k dispozici snadná možnost přidávat další feedy i později (jejich URL adresy, struktura bude vždy stejná)

Stránky webu:
Homepage - kde se budou zobrazovat ty nejzajímavější mobilní telefony (nejlevnější, s největším poklesem ceny oproti poslední aktualizaci...). Na homepage bude i vyhledávač. Jak možnost slovního vyhledání názvu, tak i možnost nadefinování parametrů výběru (značka, typ, operační paměť...).

Nadřazený typ mobilu - kde budou na výběr jednotlivé jeho možnosti. Tedy varianty podle operační paměti, pevné paměti... Zároveň zde budou i ceny jednotlivých konkrétních modelů. Z těch bude možné prokliknout přímo k danému konkrétnímu modelu.

Konkrétní typ mobilu - kde už půjde o přesný model jasných specifikací. Kromě klasických informací o něm zde bude i graf vývoje jeho ceny, kde bude možné dohledat jaká byla dříve a zda jde nahoru nebo dolů. Z této podstránky bude možný proklik do obchodu, který ho nabízí.

Tolik k hrubému nástřelu toho, jak si web představuji. Konkrétně vše upřesním s konkrétním člověkem. Prosím o kontakt v soukromé zprávě s orientačním nástřelem ceny.