logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Etiketarna.cz Prodej projektu pro tisk etiket na míru včetně distribuce vína pro různé příležitosti

etiketarna.cz
hourglass
Skončil
03.09.2019 v 22:20
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Nabízím projekt etiketarna.cz

Etiketarna.cz nabízí online tvorbu a následný tisk etiket na víno pro různé příležitosti (PF firemní dárky na konci roku, svatby, narozeniny, svátek, narození dítěte, promoce, dárková vína), včetně distribuce samotného vína (nyní v nabídce Vinselekt Michlovský).

Etiketu na míru Vám vytiskne i některá komerční tiskárna, ale musíte mít hotový grafický návrh a pod 50 ks se s Vámi asi ani nebudou bavit. Na etiketarně jsou etikety již předpřipravené jen do nich doplníte on-line své textyčí doplnit své texty.. Následně objednáte min. 6 ks etiket samotných, nebo etiket nalepených na lahvi vína. Zadní etikety jsou vždy původní od výrobce (povinné údaje od data výroby, plnění, obsahu alkoholu, chutí, atd.).

Je třeba oslovit společnosti, které rozdávají svým zákazníků vína a mají zájem mít vlastní etiketu s názvem společnosti, věnováním, logem. Před koncem roku ideální.
Navázat spolupráci s agenturami pro pořádání eventů, svateb, oslav a nabídnout jim spolupráci + oslovit koncové zákazníky (svatby, promoce, narození dítěte, výročí svatby, dárky pro muže, atd). Kontaktovat matriky, rozdat katalogy svatebních etiket.

Nabízí se také spojení s dalšími vinaři, případně rozšířit o pivní etikety a prodávat dárkové basy s vlastní etiketou jako originální dárek pro muže. Případně adventní pivní kalendář s vlastními etiketami (v rámci prodeje mohu přidat doménu www.beerset.cz)

Eshop umožňuje aktivovat slevové kupony. Vložením slevového kódu.
Slevový kód i výši slevy je možné nastavit v administraci e-hopu.

Marže: 150% na tisku etiket + cca 30% na prodeji vína.

Sklad:
Skladové zásoby jsou prodané. Je samozřejmě možné doplnit sklad od výrobce (Nyní Vinselekt Michlovský a.s.)

Co vše je součástí prodeje:
www.etiketarna.cz = hotový a optimalizovaný eshop včetně grafiky (vývoj na míru trval cca rok) a stál 156 000 Kč (doložím fakturami a smlouvou s programátory).
logo
Graficky zpracovaný katalog (včetně elektronických zdrojů) pro fyzickou propagaci v salonech, matrikách, event organizacích
Eshop má integrované přihlášení do členské sekce pomocí FB účtu
Grafika pro FB propagaci PF etiket
Grafika pro propagaci svatebních etiket
Grafika pro propagaci etiketarna.cz
Etikety, tvořené profesionálními grafiky (jen hodnota práce na etiketách je 30 tis. Kč)
FB stránka 145 fanoušků
Eshop připraven na propagaci na soc. sítích (FB, Instagram, Flickr, Pinterest, Twitter)

Náklady:

hosting na WEDOS (50 Kč/měsíc)
propagace na soc. sítích

Proč koupit:
Vysoké marže
Zajištění dodavatelé vína
V případě zájmu prodáme i tiskárnu etiket, nebo poradíme jaké tiskárny a jaké etikety použít, atd.
Sklad u obchodního partnera (ovocný lihovar v obci Zásada, který je samozřejmě možné přemístit kamkoliv. Je potřeba cca 10 m2)
Napojení na dopravce: Česká pošta, DPD
Velmi nízké náklady na provoz

Rozvoj:
Časem by bylo ideální rozšíření nabídky o další etikety a produkty (např. pivo)

Také je možné projekt pojmout jako distribuční kanál pro různé výrobce vína a pivovary. Dohodnout se na importu jejich hotových etiket do etiketárny a tyto etikety včetně produktů (piva vína) nabízet s možností on-line upravy jejich etiket na dárkové, s věnováním, logem. Výrobci se tím většinou sami nechtějí zabývat protože je to komplikované na komunikaci se zákazníkem, náklady na grafika, několik návrhů odsouhlasení atd. takže by se takto zapojili do projektu který jim umožní účast v prodeji dárkových nápojů.

Pro více informací, upřesnění pište na email miklik@edizon.eu