logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky jazykových služeb

Hledáte levný copywriting? Píšeme za pouhých 60 Kč a zvládneme i desítky normostran denně

hourglass
Skončil
18.09.2019 v 09:47
Prodejce
A
21:39
Hledáte levný copywriting? Využijte našich služeb! Máme k dispozici početný redaktorský tým, který každý měsíc zpracuje okolo 2 000 NS na desítky různých témat. Náš tým tvoří 6 žen a 4 muži různých věkových kategorií i zálib, díky čemuž si poradíme téměř s jakýkoliv tématem. To není jediný důvod, proč naše služby využít.

Reference
Podívejte se na seznam vybraných referencí. Jde o drobný průřez naší prací. Zvládáme psát pro magazíny, tvořit popisky produktů, vytvářet landing pages i zpracovat PR články. Přesvědčte se sami: https://drive.google.com/drive/folde...12?usp=sharing

Rychlost dodání
Na texty nebudete čekat dlouho. Menší zadání (do 5 NS) přijaté během dopoledne je hotové následující pracovní den. Velké zakázky můžeme zpracovávat v tempu 10 - 30 NS za den. V případě potřeby není problém kapacity ještě navýšit.

Plnění termínů
Udáváme reálné termíny vypracování, které jsou závazné. O naší spolehlivosti svědčí hodnocení zde na Webtrhu.

Nízká cena
Cena našich služeb je jednotná. 60 Kč za normostranu textu (1 800 znaků včetně mezer). Fakturovat můžeme jako plátce i neplátce DPH. Problémem není ani fakturace do zemí EU.

Něco navíc
Napsané texty můžeme vkládat přímo do administrace Wordpress. Po domluvě je možné vyplnění SEO pluginu, přidávání externích odkazů, či vyhledání a nahrání obrázků z fotobanky Pixabay.

V případě zájmu o naše služby napište soukromou zprávu, pošlete mail na info@damiha.cz, nebo zavolejte na číslo 774 708 897.

David Hampl