360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Dny dopravy zdarma letos nebudou

 1. viz. https://blog.heureka.cz/2019/08/01/d...f-e22ead76fea6

  Docela by mě zajímal skutečný důvod? Jinak nevím jak to přežijeme, aha už vím každý pátek uděláme Black Friday:)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  viz. https://blog.heureka.cz/2019/08/01/d...f-e22ead76fea6
  aha už vím každý pátek uděláme Black Friday:)
  To už děla Alza. Měli by spojit síly a pořádně to rozjet. :D

 4. Konečně

 5. Škoda

 6. Já si vedu statistiky konverzních poměrů po týdnu a poslední roky už byl náběh 3 týdny. Týden před dopravou zdarma ten konverzní poměr fakt dost rapidně klesl a pak se to zase zelenalo. Ale o to nejde. Já jsem úplně proti těmto akcím, které říkají lidem, že mohou mít něco takového zdarma. Oni tomu totiž fakt věří a většina ani netuší, že to někdo platí.

  Nechci nikoho podceňovat, ale zrovna včera mi volala paní, že si koupila bílého psa a že mu časem zhnědly tlapky. Že chtěla bílého a ne nějakého na půl hnědého. A že by chtěla šampon, díky kterému ten pes bude zase bílý jako předtím. Ono samozřejmě, že se na výstavy dají koupit přípravky na drobné korektury, ale tenhle pes měl prostě geneticky dané, že bude mít hnědé nohy. Už si nemyslím, že si ti lidé dělají srandu, oni takoví opravdu jsou. Na to se nedalo říct nic jiného než "Paní, jestli jste od hlavy až k patě celá zrzavá, tak z vás taky žádná bruneta nikdy nebude".

 7. No právě, ale ted se zase musíme vypořádat s tím, že žádný nebude a přesvědčit o tom zákazníky, že nemají na den dopravy zdarma čekat. Heuréka to určitě moc do světa vytrubovat nebude.

  Ad šampon - já mám ještě horší zkušenost, kolega co má taky světlého labradora, se měl ptal, že ten náš je tak hezky světlý a jeho tmavne, tak jestli by pomohlo ho polít savem nebo peroxidem, že barva na vlasy je moc drahá. A jelikož je dohola, nevím jestli je blondýn.

 8. nevím, důvod je tam uveden, že spousta e-shopů dopravu zdarma již má, a já souhlasím, ve většině e-shopů kde nakupuji je doprava nad 1.000 Kč zdarma, lidl-shop, alza, fitness, ali,... vlastně dopravu platím již minimálně...

 9. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Já jsem úplně proti těmto akcím, které říkají lidem, že mohou mít něco takového zdarma. Oni tomu totiž fakt věří a většina ani netuší, že to někdo platí.
  Tak hlavní je, že to neplatím já, kdo to zaplatí je mi jedno.

 10. To je super zpráva, protože zákazník to koupí tak jako tak to zboží, akorát čekal na tuto akci a my tratily tisíce na dopravě zdarma

 11. Mne sa velmi pacila historka, ktoru som niekde cital (asi tu). Pani si neprevzala objednavku kde mala postovne zdarma. Objednala znovu, avsak predavajuci trval na predplatbe (alebo na niecom podobnom), pretoze nebude znova zbytocne platit postovne ak to nepreberie. A pani sa na neho osopila, ze o com rozprava - ved postovne je predsa zdarma. Niektory ludia si naozaj myslia, ze postovne zadarmo - je naozaj postovne zadarmo.

Hostujeme u Server powered by TELE3