logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Obchodní seznamka

Stůj! Na tohle se musíš kouknout

hourglass
Skončil
14.09.2019 v 23:18
biders
100% odezva
1 zájemce
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
15.09.2019
Hledáme super lidi na fajnou práci v prozatím malém mladém týmu. Hledáme někoho, kdo myslí na svou budoucnost, kdo se chce za pár let za sebou otočit a vidět tu skvělou dřinu, díky které je tam kde je a ví, že je on pánem svého času a že má dostatek na několik let díky pasivnímu příjmu.

Sales Manager

Tvoji náplní bude komunikace s majiteli firem a domlouvání kontraktů. Za každý kontrakt máš pochopitelně provize, které mají navíc svou pasivní setrvačnost na několik měsíců do předu. Takže ano! Jednou zamakáš jak kůň a nemusíš dřít na dost dlouhou dobu do předu. Každopádně komunikace s majiteli firem je hodně o psychologii a skvělém vystupování, takže by ses toho hlavně neměl bát, protože na téhle planetě si prostě musíš svou osobnost vytvořit.
  • Kolik si vyděláš? Tolik kolik zamakáš je dost možné že budeš vydělávat více než šéf pokud budeš frajer!
  • Jak dlouho budeš pracovat? Pokud ti jde o to vydělat si a mít v životě jistotu, tak budeš svou práci žít a čas tě nebude zajímat. Každopádně pokud budeš potřebovat jet s kočkou do kina nebo do IKEI pro nový nábytek, tak si jeď kdy chceš. Hlavní je aby to nebylo na úkor tvých poviností.
  • Ještě tě neco zajímá?
  • Tak nám pošli životopis a svou fotku nebo video a určitě se domluvíme.