logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Projekt pro celý svět - 100% připraven a v provozu - Luxusní doména - Od 1Kč

e-shopic.com
hourglass
Skončil
25.08.2019 v 17:22
biders
Vyhrál u*****x
Prodejce
A+
Včera
Nabízím k prodeji celosvětový projekt, který je 100 % připraven a je plně v provozu. Projektu jsem věnoval spoustu času a snažil jsem se ho maximálně vyladit.E-shopic je platforma pro prodej licencí jednoproduktových e-shopů s mnoho užitečnými funkcemi a byl vyvíjen s nejmodernějšími technologiemi. Bohužel nemám dostatek času a peněz pro propagaci jakou si projekt zaslouží, proto ho rád předám do dobrých rukou někomu, kdo ho dokáže rozjet. Projekt je nový a plně připravený na rozjetí. I přes nulovou propagaci přišlo za poslední měsíc několik objednávek.

Mezi největší výhody E-shopicu patří jednoduchá administrace, rychlé a jednoduché vytvoření e-shopu během pár minut a plně responzivní rozlišení na všech zařízeních. Jedná se o originální projekt a celosvětově je konkurence téměř nulová. Potenciál projektu je obrovský.

Hlavním zdrojem příjmů je prodej licencí, ale dá se vydělávat i skrze affiliate marketing (v návodu dát odkazy na hosting) nebo si zařídit vlastní affiliate program a nabízet provizi za úspěšný prodej.

Projekt je 100% dodělaný a není potřeba ho jakkoliv upravovat. Provoz samotného projektu je velmi jednoduchý a zvládne ho každý.

Koupí projektu obdržíte
  • Kompletní data a skripty k projektu
  • Know-how na výhodnou a cílenou propagaci
  • Luxusní doménu s hostingem
  • Podporu na 14 dní na změnu základních údajů

Odkaz na demo shop

Odkaz na demo administraci


Do konečné ceny je zahrnuto DPH. S případnými dotazy mě neváhejte kontaktovat.

PROSÍM NEPŘIHAZUJTE, POKUD NEMÁTE O PROJEKT VÁŽNÝ ZÁJEM. PLATBU OČEKÁVÁM DO 5 DNŮ OD VÝHRY V AUKCI.