360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Produkt jen ve spojených státech - jak dostat do ČR?

 1. Dobrý den,

  potřebuji objednat jeden kus zboží, které nelze doručit do ČR, ale pouze po spojených státech. Existuje nějaká služba, která by převzala zboží ve spojených státech a přepravila do ČR?

  Děkuji za odpovědi. :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Naposledy upravil Aleš Jiříček : 07.08.2019 v 20:28

 4. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Tohle je fakt zajímavá služba! Vidím to prvně a musím uznat, že to byl (je) dobrý nápad... :-)

 5. Skúste sa pozrieť ešte aj na toto: https://planetexpress.com/

 6. Planet Express má daleko nižší ceny poštovného, hodnocení jsou taktéž daleko lepší, viz https://www.trustpilot.com/review/planetexpress.com

 7. Hlavně také záleží proč nejde doručit mimo USA. Často to je tak, že je na nějakém seznamu (ať už státním nebo přepravních společností) a neměl by se např. poslat leteckou přepravou nebo je s vývozem šílená byrokracie. Pak to může dopadnout tak, že to nepošle ani ta přeposílací společnost a nezbyde než to třeba zlikvidovat nebo zaplatit námořní přepravu.

 8. Americké eshopy nechtějí posílat hlavně z toho důvodu, že se bojí různého fraudu. Zcela běžně se to americkým eshopům děje, že různí lidé z Nigérie, Indonésie apod. zneužívají kreditní karty a tímto způsobem se živí. Těch vyloženě zakázaných předmětů moc není, viz https://planetexpress.com/cs/casto-k...zane-predmety/ .

Hostujeme u Server powered by TELE3