Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Je problém dát číslo bank. účtu veřejně?

 1. Je problém dát číslo bank. účtu veřejně, jakou případnou podporu autora/projektu, pokud jsem osvč?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. není

 4. Není. Napadá vás proč by mělo? :)

 5. problém pouze může být, pokud chceš, aby ti tam někdo posílal peníze. Pak si musíš dávat pozor, abys nepřekročil limit DPH, abys takhle nepřijímal peníze ze zahraničí, přijaté peníze musíš danit atd.

 6. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  problém pouze může být, pokud chceš, aby ti tam někdo posílal peníze. Pak si musíš dávat pozor, abys nepřekročil limit DPH, abys takhle nepřijímal peníze ze zahraničí, přijaté peníze musíš danit atd.
  takže žádnou fakturu na to nepotřebuji? Nebo když to někdo pošle ze zahraničí, tak ho nemusím identifikovat, ale jen zdaním? Poslat mu to zpátky v případě malé částky můžu? :D

 7. Jako neplatce mas povinnost yvstavovat doklady jen na vyzadani zakaznika... Dan z prijmu lze dokladovat vypisy z uctu...

 8. ano, při nejlepším stačí udělat sčot na bankovním účtu a to přiznat, ale pozor pokud do toho začne FÚ rejpat, pak je potřeba mít co nejvíce dokladů a podkladů. Při překročení obratu 1M se musíš stát plátcem.

  Pokud ti takhle budou posílat lidé ze zahraničí, myslím, že musíš být registrovanou osobou a jsou s tím spojené nějaké další povinnosti. Nevím přesně, řeší to za mě účetní a daňař.

Hostujeme u Server powered by TELE3