Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Hledám vhodný našeptávač v eshopu

 1. Ahoj,
  hledám vhodný skript/knihovnu na našeptávač v e-shopu.

  Nedaří se mi najít takovou, aby splňovala:
  - pro bootstrap 4
  - rozumně udržovaná knihovna (ne poslední aktualizace z r. 2015)
  - aby uměla jak produkty, tak kategorie
  - simple, nic robustního

  Máte nějaké tipy?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Nightowl.cz poptává: Hledám kódera - pixel perfect
  Ondrej.zahradnik poptává: Poptávám vytvoření jednoproduktového eshopu
  Iskolky poptává: Nastavení sh404sef v Joomla

 3. Ano, přesně něco takového, ale nenašel jsem v dokumentaci, zda tam lze nějak snadno rozdělit výsledky na výsledky a kategorie, viz obrázek: https://ctrlv.cz/E7Sd

 4. v dokumentaci to nemají a podle zdrojového kódu to nevidím, leda si doplnit.

 5. @Whispere - chci se zeptat, jaké úvahy vedly k požadavku "produkty + kategorie"? Na screenu (viz ctrlv) vidím slovní produkty, pod tím slovní kategorie, nicméně (už jsme to tu v jedné diskusi řešili) zda použít našeptávání produktů vč/bez obrázků?

  Co mám zkušenost, tak někteří uživatelé vyloženě píší tak dlouho, než jim to vyhodí produkty s obrázkem, druhá část uživatelů naopak vůbec nevyužívá našeptané karty s obrázky, ale jde po slovech (třeba ti, co fakt spěchají využívají převážně našeptaná slova). Jen relativně malá skupina uživatelů zvolí kategorii a to v případě, že jim nevyhovují našeptané produkty. Z ohledem na velikost našeptávačů pak kategorie ubírají místo pro našeptaná slova a produkty, kterých je majorita.

  Další pohled je trochu analytický. V případě, že zvolí kategorii, tak není možné zjistit, co ve skutečnosti hledají. Naopak pokud se jim nechá volnost, často se ocitnou (cca 20%) na stránce "nic jsme nenašli", kde se jim dají a) nabídnout podobné produkty i kategorie, které asi hledali a za b) je pak možné sledovat, co lidé hledají a upravit popisy a názvy produktů tak, aby to příště mohli najít.

  Na eshopu dokonce někteří našeptávají i články z magazínu, čímž si odvádějí zákazníky mimo obchodní prostor, kde už je měli (v tomto případě naštěstí bez článků).

  Co tedy vede k potřebě našeptávat i kategorie a pouze slovní verze?

 6. Buduji e-shop s cca 5 produkty a tak aby ten vyhledávač také něco obsahoval. Proto to chci doplnit kategoriemi.

 7. Ah tak. To pak jo. Díky za odpověď. Jen teda, není použití našeptávače v tomto případě "kladivo na komára"? Pokud tam bude pár produktů, nebylo by jednodušší udělat custom html content, který se bude tvářit jako našeptávač a pak ho jednoduše zavolat AJAXem při input/focus?

 8. Proto jsem hledal něco jednoduchého. Samozřejmě mě napadlo i to udělat přes třeba Select2, kde si rozkliknout a vyberou z x výsledků automaticky. Těch možností je samozřejmě více.

Hostujeme u Server powered by TELE3