Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodám online službu s pasivním příjmem a platícími klienty

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Prodáno za 52 500  Kč
Historie příhozů: 40 příhozů
 1. Služba byla vytvořena na míru pro klienta působícího v oblasti medicíny a velmi se ujala. Jen se stačilo zmínit okolí a přibyla další 2 kosmetická studia.

  Požadavkem bylo ukládat termíny do přehledné tabulky pro tým pracovníků a den před termínem poslat klientovi sms zprávu jako upozornění na termín. Tímto řešením klient nepřichází o nedochvilné zákazníky. Klient, který posílá sms také zvyšuje kvalitu a profesionalitu svých služeb a nemá jako živnostník mezery v diáři, když mu zapomene zákazník přijít na předem domluvený termín.

  Po zavedení služby máme velmi pozitivní recenze, zákazníci si lehce zvyknou na sms upozornění a evidujeme i požadavky na zlepšení.

  Po dokončení byla služba rozšířená pro přístup dalších klientů. Klient si může vytvořit vlastní online diář bez pomoci administrátora.
  Hlavní konkurenční výhodou je přístup všech kolegů do kalendáře a přehledné zadávání termínů včetně správy klientů (jednoduché CRM), které si můžete vyzkoušet na stránkách www.sdiary.eu.

  Měsíčně systém odešle cca 1000 sms zpráv (možné posílat do celé EU neomezeně).

  Projekt má velký potenciál, protože byl vytvořen pro konkrétní skupinu zákazníků, například:
  • stomatologie
  • salóny krásy,
  • nemocnice,
  • právníci, masáže,
  • pedikúra / manikúra,
  • trenéři,
  • fyzioterapeuti,
  • lékárny,
  • plastika,
  • optika,
  • gynekologie,
  • čistírny,
  • pneu servis,
  • hospody,
  • opravny aut,
  • notáři,
  • finanční poradci,
  • účetní,
  • daňový poradci,
  • veterináři,
  • golfová centra,
  • sportovní centra

  a spousta dalších profesí


  Stačí jen začít projekt propagovat: online marketing, letáčky, akční nabídky

  Pro online marketing např. mohu doporučit skvělý nástroj, který má skvělý poměr cena/výkon – ale to až pro výherce aukce.

  Marketing nebyl (pouze klient se jednou zmínil a služba získala dalšího klienta). Klienti po implementaci už prodlužují službu na roky i bez rozšiřování funkcí.

  Náklady na provoz služby jsou minimální, protože byla naprogramována SMS brána na míru.
  V kódu webu je připravena GoPay brána, nicméně požadavky na prodloužení služby pro stávající klienty byla zatím realizována formou vystavení faktury.
  Nicméně GoPay brána je připravena pro nového majitele, který využije potenciálu projektu a začne vydělávat nemalé finanční prostředky a to opakovaně.

  Nový majitel investuje do projektu, které se stává aktivem pro vytváření pasivního příjmu, neboť na chování klientů je patrné, že si nedokáží představit, že by nyní zákazníkům odesílali sms upomínky ručně (příšerná režie) a že by se vrátili k papírovému diáři a spoléhali na dochvilnost svých klientů.

  Projekt je připraven expandovat a tím je podpora jazykové mutace - CZ / SK / EN
  Projekt je programován na dostupných technologiích PHP, MYSQL, JS, CSS + je využíván přenosný hardware, který je samozřejmě součástí prodeje.

  Náklady na vytvoření a vyladění projektu do této fáze před expanzí byly ve výši 6.000 Euro (čas, software, hardware). Náklady na provoz jsou přibližně 800Kč/měsíc - zde záleží na tarifu od operátora, který Vám poskytuje sms tarif - zde se cena může lišit. Na Slovensku to je v přepočtu 500Kč/měsíc. Tzn. že 3 platící klienti pokryjí roční náklady a další nový klient už jsou finance do zisku.

  Součástí prodeje je i SMS brána, která běží na vlastním serveru (VPS ON u Wedosu).

  Projekt prodávám, protože se soustředím na jiné věci a projekty, nový majitel může službu rozvíjet jak technologicky tak především obchodně. Nápadů od klientů je spousta, jsou ochotni vylepšení i financovat.

  Obrat za rok 6.700Kč/rok (za pouhé 3 klienty). I Vzhledem k zisku bez propagace, ale především potenciál projektu, tak dražba začíná od 25.000 Kč.

  Dotazy do soukromé zprávy avšak detailní KNOW-HOW předám a výherci aukce.

  K výsledné částce je potřeba připočíst DPH. Platbu očekávám do 3 pracovních dnů od vystavení faktury.

  Přihazujte pouze, máte-li vážný zájem.


  Přeji příjemnou dražbu :-)

  ---------- Přidáno 11.08.2019 22:10 ----------

  Aktuálně se sms ze systému nyní neodesílají, neboť jsem se se stávajícími zákazníky dohodl, že službu pozastavím dokud si ji nepřevezme nový majitel. Vzhledem k tomu, že webtrh nebyl jediný prodejní kanál a převod na nového majitele také chvilku potrvá (smlouva, uhrazení faktury, přeposlání HW, převod VPS, atd.), tak jsem jim nemohl ručit kdy služba půjde a kdy budou výpadky způsobené převodem na nového majitele a nechtěl jem klienty neustále otravovat emaily, proto jsme se dohodli na prodloužení služby o nějaký čas navíc, abych vykompenzoval tuto odstávku.

  HW je tedy nyní od sítě odpojen a proto nechodí sms. Nový majitel si bude moct samozřejmě funkční službu ověřit během chvilky. Prozatím je k dispozici pouze náhled do administrace + přehled nad dostupnými funkcemi systému.

  Po zapnutí HW se nový majitel může ujistit během několika minut, že systém je plně funkční.

  Vše je připraveno k předání novému majiteli.

  ---------- Přidáno 15.08.2019 07:23 ----------

  Dobry den.

  Aktualne jsou stranky nedostupne diky vypadku serveru. Na odstraneni teto neprijemnosti pracujeme a sluzba bude brzy opet dostupna.

  Dekuji za pochopeni.

  LC

  ---------- Přidáno 15.08.2019 12:12 ----------

  Nyní čekáme na naběhnutí SSL certifikátů po změně poskytovatele DNS, SSL a CDN. Během dnešního dne budou veškeré nedostatky odstraněny. Je to sice nemilé z pohledu běžící aukce, ale bohužel je to realita.

  ---------- Přidáno 15.08.2019 20:27 ----------

  Vše je nyní v pořádku a plně funkční. SSL certifikát nás potrápil, ale již je vše funkční.

  V sobotu odpoledne zapojím HW a můžete si vyzkoušet funkčnost odesílání sms v naplánovaný čas.

  Přeji příjemnou aukci.


  ---------- Přidáno 15.08.2019 22:12 ----------

  Promazali jsme dtb od všech testovacích emailů a vtipných názvů a pro zájemce jsem založil demo účet:

  SMSDIARY | DEMO
  demo
  h: 123456


  ---------- Přidáno 15.08.2019 22:40 ----------

  https://www.sdiary.eu/demo/
  demo@demo.cz
  h: 123456

Hostujeme u Server powered by TELE3