Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Doporučte investici na půl roku

 1. Ahoj,

  jsem v investování relativně amatér (mám jen pár zkušeností s akciemi) a rád bych investoval cca 100k s mírnou rizikovostí a tím, že asi za půl roku potřebuju peníze zpátky. Nemám příliš času (a znalostí a zkušeností) se tomu nějak intenzivně věnovat. Jaký investiční nástroj by na toto byl vhodný? Nebo je to blbost a mám radši nechat peníze na spořicím účtu?

  Díky za rady

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Bez času, bez rizika, krátkodobě ... se rovná nízkému zisku. Creditas a Moneta mají na spořícím 2%, RB pro nové klienty 3% na půl roku.

 4. Jak jsem psal, hledám spíš něco mírně/středně rizikového. Je mi jasné, že když tomu nevěnuju čas, tak to moc nebude, ale přeci jen jsem doufal v trochu víc než 2% na spoř. účtu...

 5. Teď bych spíš zvolil to co píše Stejskal a počkal až bouchnou trhy - je jedno kdy to přijde, ono to přijde. Pak bude úplně jedno kam to pošlete.

 6. Na půl roku? Tak to bych ti doporučil zhlavec.

 7. Od 10 mio 1,5% kvartálně - více info sz

 8. Citace Původně odeslal Petr879 Zobrazit příspěvek
  Jak jsem psal, hledám spíš něco mírně/středně rizikového. Je mi jasné, že když tomu nevěnuju čas, tak to moc nebude, ale přeci jen jsem doufal v trochu víc než 2% na spoř. účtu...
  Zonky

Hostujeme u Server powered by TELE3