Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Volající obchodní zástupci a nabízeči služeb - mají na to právo? Dají se nějak omezit? Někam nahlásit?

 1. Už mi začínají všichni tihle exoti lézt na nervy- to je skoro každý den aspoň jeden telefonát, který se mi snaží vecpat nějakou službu apod. Z principu tohle fungování nesnáším a myslím, že nemá v této době místo- pokud budu něco potřebovat, tak si danou firmu najdu sám na googlu, firmách.cz, přes nějaké reference známých apod.
  Člověk zrovna balí zásilky, sedí na kole, v autě, někam spěchá a najednou musí všeho nechat a vyhrabat telefon, aby mu nějaký blbec něco nabídnul.
  Nedají se tahle čísla nahlásit nějakému příslušnému úřadu, který se tím bude zabývat, nebo s tím něco dělat? V době GDPR a podobných nesmyslů by snad mělo být reálné se tomu nějak bránit, nebo těmto lidem aspoň trochu zepříjemnit protřednictvím úřadů život, ať se jim nějak odvděčím.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Určitě existuje aplikace do telefonu, která tyto čísla blokuje. Když někdo takhle otravuje tak ho jednoduše zastavím , řeknu že chápu že je to jeho práce a že nemám o nic zájem a v klidu rozhovor ukončíme. Já to beru z toho pohledu že občas tam sedí nějaká samoživitelka tak si alespoň odškrtne číslo že mi volala a je to.


 4. Citace Původně odeslal Martin S Zobrazit příspěvek
  V době GDPR a podobných nesmyslů
  Prave v teto dobe mi poklesly telefonaty na minimum. Ted volaji jednou mesicne s necim... Blokovat nema smysl, pokud volaji z mobilu tak cisla meni jak na bezicim pasu.

 5. Myslím, že na slova "děkuji nemám zájem a vymažte si toto číslo" si těch 5 vteřin najdeš. Jinak na kole nebo v autě já mám třeba telefon vypnutý, proč ho mít zapnutý, když nechceš aby ti někdo volal a nebo ho prostě nezvedej a až zjistíš kdo to je zavolej mu zpět. Proč na toto zakládat vlákno.

 6. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Myslím, že na slova "děkuji nemám zájem a vymažte si toto číslo" si těch 5 vteřin najdeš. Jinak na kole nebo v autě já mám třeba telefon vypnutý, proč ho mít zapnutý, když nechceš aby ti někdo volal a nebo ho prostě nezvedej a až zjistíš kdo to je zavolej mu zpět. Proč na toto zakládat vlákno.
  Proc mit na kole nebo v aute vypnuty telefon, kdyz vyslovene nevis kdy a kdo zavola? Na toto je prece super vec hands free. V aute funguje bezvadne - ma to vetsina aut uz v zakladu, na kole nevim, tam HF nepouzivam, ale zastavim a zvednu telefon, teda pokud ho uslysim.

 7. Protože třeba já nemám potřebu se s někým vykecávat a pokud mi opravdu někdo něco chce tak zavolá znovu a nebo použije k tomu telefonní čísla uvedená v kontaktech na webu, která mu určitě někdo vezme. Jinak striktně rozlišuji pracovní dobu a mimo ni a používám volbu letadlo pro čísla co nemám v kontaktech. Nikdy jsem nebyl a ni nebudu otrokem telefonu a chodit s ním i na wc.:)
  Naposledy upravil láďa1979 : 01.08.2019 v 13:32

 8. Já používám aplikaci "Můžu to zvednout" ... je naprosto geniální a dokonale rozliší úplný spam od firemních telefonů např. dopravců. Funguje na jedničku ... také jsem to musel řešit, protože mám zhruba 60-100 takových telefonátů měsíčně.

 9. nevim, co jsem poslal do prdele par takovych hned po tom co se predstavili, prestali mi volat uplne .... takze uz dlouhodobe nikdo nevola

 10. Tady máte kompletní návod jak se bránit:

  https://www.uoou.cz/assets/File.ashx...okumenty=33322

 11. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Já používám aplikaci "Můžu to zvednout" ... je naprosto geniální a dokonale rozliší úplný spam od firemních telefonů např. dopravců. Funguje na jedničku ... také jsem to musel řešit, protože mám zhruba 60-100 takových telefonátů měsíčně.
  Díky za tip- asi vyzkouším. Sice mám trochu obavu, aby ta appka nefiltrovala i některá čísla, která filtrovat nemá (zákazníci), ale snad to mají vychytané.


  Jinak rada "vypni telefon, nebo ho prostě nezvedej a máš klid" je vážně geniální.

 12. Proč "geniální" mě to tak naučil správce sítě, tvůrce eshopu, implementátor informačního systému. Prostě jsou na telefonu 8,00-16,00, pokud chceš mimo tuto dobu, tak si připlať jelikož naši zaměstnanci chtějí mít zaplacený přesčas a nebo pohotovost, jelikož jejich priorita je dnes volný čas proti penězům. A takových dodavatelů služeb je čím dál víc. Tedy abych jim nekřivdil průšvihy u monitorovaných věcí občas udělají i mimo pracovní dobu.

  Na druhou stranu, když ti zákazníci volají ve dvě v noci, v sobotu v neděli o svátcích, v době když máš zavřeno jelikož je dovolená, jestli máme věc za 20 korun, jelikož všichni píší na eshopech otevřeno nonstop (my tam třeba máme, kdy jsou telefony dostupné), tak tě to taky nebude bavit a ty telefony vypneš.

Hostujeme u Server powered by TELE3