Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Příjem, výdaj, zisk

 1. ještě nepodnikám ale zajímalo by mě, jestli to chápu dobře..koupím boty např. přes stránky nike, prodám o něco dráž - původní fakturu od nike dám do výdajů+ moje poštovný zákazníkovi, moji vystavenou fakturu dám do příjmu + tomu komu boty pošlu... udělá mi to nějaký zisk .. příjem-výdaj?
  a takhle jedu furt? :D

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Vitej, novy ,Kruciano. Ano, tak furt dokola. Doufam ze uz pri sepisovani otazky jsi to podnikani radeji vzdal.

 4. Citace Původně odeslal theinfamous99 Zobrazit příspěvek
  ještě nepodnikám ale zajímalo by mě, jestli to chápu dobře..koupím boty např. přes stránky nike, prodám o něco dráž - původní fakturu od nike dám do výdajů+ moje poštovný zákazníkovi, moji vystavenou fakturu dám do příjmu + tomu komu boty pošlu... udělá mi to nějaký zisk .. příjem-výdaj?
  a takhle jedu furt? :D
  A výdaje budeš uplatňovat paušálem nebo skutečné? Při paušálu nemusíš evidovat náklady. Při skutečných samozřejmě musíš. Jedna strana jsou příjmy a druhá jsou výdaje. Všechny odvody a daně (mimo povinných záloh na ZP a SP) se pak platí z rozdílu = příjmy - výdaje.

  PS - Radši si kup třeba nějakou knížku o daňové evidenci, apod., ať neuděláš hned nějakou botu. Nemáš bohužel ani představu o naprosto zásadních věcech.

 5. Pokud koupis boty pres stranky nike, tak je se ziskem neprodas, pro takovy specialy se jezdi na Maria Hilfer Strasse.

 6. “a takhle jedu furt? :D”
  Bych řekl, že zrovna si dojel u toho nápadu koupit u Nike a prodat se ziskem. Takže k poslednímu dotazu. Ano normální člověk který přemýšlí takto jede furt. Ty jsi dojel a máš to jen na papíru

 7. holt vypadá to že jsi dojel ještě dřív než jsi stihl vůbec nějak vyrazit :D

Hostujeme u Server powered by TELE3