Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Kontejnerová doprava

 1. Hezký den přeji,

  chtěl bych poprosit někoho, kdo má nějaké zkušenosti s kontejnerovou dopravou. Případně jak by jste si představovali službu, kterou by jste sami využívali. Budu rád za jakékoliv podněty.

  Děkuji mnohokrát!!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A co vlastně chceš po tom, kdo skutečnosti má?

 4. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  A co vlastně chceš po tom, kdo skutečnosti má?
  Nějaké rady do začátku :)

 5. Co mate za naves a tahac?

 6. Citace Původně odeslal aheadnology Zobrazit příspěvek
  Co mate za naves a tahac?
  Začínáme od nuly, momentálně máme kontejner 3t a auto avií.

 7. největší problém začátečníků, že se ani neumějí pořádně zeptat. Chápu to tedy ted dobře, že máš Avii s kontejnerem? A těch kontejnerů máš kolik, jelikož s jedním to bude na houby, když ho budeš mít odstavený někde na stavbě 14 dnů.

 8. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  největší problém začátečníků, že se ani neumějí pořádně zeptat. Chápu to tedy ted dobře, že máš Avii s kontejnerem? A těch kontejnerů máš kolik, jelikož s jedním to bude na houby, když ho budeš mít odstavený někde na stavbě 14 dnů.

  Do měsíce budeme mít už druhý kontejner. Zatím tedy 1.

 9. Podívej základní pravidlo dopravy je, že se auto nesmí zastavit, takže těch kontejnerů potřebuješ tolik, kolikrát jsi schopen se za den otočit na skládku. Nevím odkud jsi , ale podívej se po okolí po stavbách jak dlouho tam kontejner mají. Těch jednodenní pronájmů bude dost málo a aby to bylo efektivní potřebuješ minimálně 3 kontejnery abys u dvou pronájmů neměl jízdu po prázdnu.

 10. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Podívej základní pravidlo dopravy je, že se auto nesmí zastavit, takže těch kontejnerů potřebuješ tolik, kolikrát jsi schopen se za den otočit na skládku. Nevím odkud jsi , ale podívej se po okolí po stavbách jak dlouho tam kontejner mají. Těch jednodenní pronájmů bude dost málo a aby to bylo efektivní potřebuješ minimálně 3 kontejnery abys u dvou pronájmů neměl jízdu po prázdnu.

  Děkuji mnohokrát!

 11. není to náhodou o tom za kolik jsi schopný zrecyklovat tu suť, než o tom kolik máš kontejnerů? Chápu že je i zvlášť cena za pronájem, ale to bys musel mít desítky aut a aspoň sto kontejnerů, aby ses dostal na konkurenční ekonomiku, v téhle oblasti je "přebuchtíno". Jestli jsi na začátku a máš nějaký vergl, patrně jezdíš sám, tedy nemáš mzdové náklady na řidiče, tak raději dokup diesel agregát s kompresorem, najmi partu pitomců z Východu a vrhni se na bourací práce. Čím rychleji budeš vyvážet kontejner tím rychleji budou bourat:)

 12. Jestli nemáš vlastní úložiště, jseš vháji.

Hostujeme u Server powered by TELE3