logo

Jakou zvolit market. strategii pro získání zákazníků/investorů pro startup stránku?

26.07.2019 22:18
1
Jakou strategii zvolit při sestavení strategie pro web, kde jsou start up projekty, které potřebují zafinancovat od investorů. Lámeme si hlavu, jak je to v online marketingu, jestli jsou cesty, jak přímo zacílit na tuto skupinu - investory.

Má s tím zde někdo zkušenost ?

Moc předem děkuji za jakékoliv tipy rady !

Co se právě děje na Webtrhu?

26.07.2019 22:46
2
Dobra CR rate by bola ak to pozdiela napr. niekto na LKDN, kto ma takuto skupinu vo followers.
26.07.2019 23:11
3
 
27.07.2019 12:44
4
Původně odeslal Digital Jobs
Jakou strategii zvolit při sestavené strategie pro web, kde jsou start up projekty, které potřebují zafinancovat od investorů. Lámeme si hlavu, jak je to v online marketingu, jestli jsou cesty, jak přímo zacílit na tuto skupinu - investory.

Má s tím zde někdo zkušenost ?

Moc předem děkuji za jakékoliv tipy rady !
Pravdepodobne mate velke problemy v budovani dlouhodobych cili a nemate proste adekvatni lidi. Potrebujete cloveka, ktera ma kontakty, ma ostre lokty a vi jak v tom chodit. Ale chapu, takoveho clovek jen tak ziskak, je temer nerealne.Davno jsem si myslel, ze podobne weby jiz nevzikaji, protoze doba dojeni investoru "sracko-projekty" davno pominula.

Myslel jsem si, ze aby si zacinajici projekt ziskal zajem investoru tak musi:

1) fungovat a byt alespon v cernych cislech a investici potrebuje pouzit pro dalsi nakopnuti nebo je prodelecny ale tesise opravdu velke popularite;

2) byt v necem prulomovy, nabidnout neco co jeste tad neni, nebo ziskavat velky zajem uzivatelu, protoze nabizi neco navic, s nejakou pridanou hodnotou;


Koupit si omalovanky v Levnych Knihach a na zaklade toho vytvorit budouci byznys plan s tim, ze se najde blbecek s par set az miliony korunek je moc naivni. Neco jsem neco popletl, a tento model dojeni stale funguje?
27.07.2019 16:39
5
Pokud to je pro Vás "Sračkoprojekt", pak to nekomentujte, ušetřete svůj drahocenný čas, ty minuty, které Vám už nikdo nevrátí a běžte udělat něco užitečnějšího.

Co se týče projektů, jaké jsou atd, to nebylo dotazem v této diskuzi. Pokud máte tipy jak najít takové investory, pak za ty rady budu rád, ale Vaše komentáře nejsou moc relevantní.

Hezký den.
28.07.2019 14:09
6
mužu poprosit a jaký web se jedná? Myslim že tahle informace hodně pomuže a jinak nemá cenu ani radit. Pač z popisu jsem pochopil leda že se jedná o web kde je soupis ruzných startapu.
28.07.2019 17:44
7
myslím, že publikum "investoři" ani zájmy "investování" zatím neexistují, takže asi zbývá jen reklama / inzerce na odpovídajících místech. Ale stejně si myslím, že je lepší se obrátit na někoho, kdo se start upy seriozně zabývá, jelikož většina nemá dostatečnou přesvědčovací schopnost pro investora.