Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Poradíte? Prodávám eshop, kde všude to dát vědět?

 1. Dobrý den,

  prodávám eshop PerfektniPradlo.cz. Dala jsem inzerát na eshopiste.cz. Chtěla jsem ho dát i sem na webtrh do části prodej. Po přečtení podmínek vystavení inzerátu jsem však zjistila, že pokud chci tento prodej vystavit zde na webtrhu, tak ho nemohu inzerovat nikde jinde než tady.

  Pochopila jsem to tak správně?

  Případně existuje ještě nějaký další specializovaný web, kde by bylo vhodné o prodeji dát vědět?

  Moc děkuji za rady.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Eshop jsem neprodával, tak moji odpověď neber jako směroplatnou. Ale zkusil bych oslovit konkurenci, jestli nemá zájem.

 4. dle mého bych to moc nezmiňoval, protože pak se i zákazníci budou bát, zda dostanou vůbec své zaplacené zboží.
  jinak já si myslím, že za 1 980 000 ten eshop neprodáte

 5. za 1,5 miliónu ležáků, to je pecka...

 6. Mimo téma: a já proč zde je tak malá nabídka eshopů a oni jsou všichni na eshopisti, akorát ty ceny jsou tam takové divné.

 7. ponda 1986: díky za radu

  Metaxa: nechápu, eshopy a firmy se prodávají a kupují. Proč by se zákazníci měli bát? Ať už se prodej uskuteční nebo nebo, eshop pojede dále, není důvod, aby nedostál svým závazkům.

  bormio: ne každý prodává vše dropshippem a na skladě má jen vratky. Existuje zboží, které se nakupuje dopředu.

 8. podívejte se na rajpradla, jak ty teď hezky hospodařej :-)

 9. bormio: ne každý prodává vše dropshippem a na skladě má jen vratky. Existuje zboží, které se nakupuje dopředu.[/QUOTE]


  to chápu, já mám na skladě za cca 10 mega, ale kdybych prodával naše eshopy, tak to co půjde rozprodám, abych zásoby snížil na minimum a zvýšil tak šance na prodej eshopu, protože co si budeme povídat, cena eshopu je při prodeji rozhodující faktor a u zásob se každý bojí ležáků, ale je to jen takový názor, ale možná se bude hodit, omlouvám se za předchozí rýpnutí

 10. Citace Původně odeslal bormino Zobrazit příspěvek
  bormio: ne každý prodává vše dropshippem a na skladě má jen vratky. Existuje zboží, které se nakupuje dopředu.

  to chápu, já mám na skladě za cca 10 mega, ale kdybych prodával naše eshopy, tak to co půjde rozprodám, abych zásoby snížil na minimum a zvýšil tak šance na prodej eshopu, protože co si budeme povídat, cena eshopu je při prodeji rozhodující faktor a u zásob se každý bojí ležáků, ale je to jen takový názor, ale možná se bude hodit, omlouvám se za předchozí rýpnutí[/QUOTE]

  lépe bych to nenapsal

 11. BTW: ten eshop je strašně pomalý. Teď jsem se na to díval a první načtení snad přes 45 sekund, takhle se to bude těžko prodávat (nebo to byla jen nějaká chvilková anomálie?)

Hostujeme u Server powered by TELE3