Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Kniha o telepatii a náhodných věcech

 1. Zdravím , můžete doporučit nějakou knihu o telepatii popř o náhodném setkání ? Nejedná se mi o esoterickou , ale spíš k zamyšlení , hodně se mi stává že na někoho myslím a ten člověk se mi prostě ozve :-) že už to není normální a rád bych o tom něco přečetl.... Díky za tip

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Bohuzel knihu ti nedoporucim, avsak ti mohu doporucit nejakou psychiatrickou lecebnu, at prestanes brat drogy. Napr.: https://www.drogy.net/databaze-konta...cka-lecebna-2/ Nemas za co.

 4. Vy tam máte internet ? Já že po 8 to tam berou hlava nehlava . Je to jen diskuze !!!!

 5. Stale jsi pod vlivem, zkus si to precist v normalnim stavu. Pak to treba pochopis. A tu o bubacich pod posteli jsi uz cetl ?

 6. To je docela normalni, v tomhle smeru nahody neexistujou.

 7. Jednou jsem potřeboval tužku v trolejbusu, koukl se na zem a ona tam byla! Je to zázrak nebo jak to nazvat?

 8. Pánové sorry ale jsem v šoku ja že třeba napíšete , jo četl jsem knihu kde to vyvrací a popisuje např příčinu jak pointu oběhu peněz např když utratíš z druhé strany se vrátí , ale nic jen posmešky a blbe keci...

 9. Hledej "telepatie J. Zezulka" a související informace. S esoterikou to bude vždy spojene, protože na tom parazituje spousta lidi. Podstata tech věci je ale stejna, jen jde o vyklad. Kdo neveri ani sam sobe, ten te bude jen urazet.

 10. Citace Původně odeslal skorozacatecnik Zobrazit příspěvek
  Hledej "telepatie J. Zezulka" a související informace. S esoterikou to bude vždy spojene, protože na tom parazituje spousta lidi. Podstata tech věci je ale stejna, jen jde o vyklad. Kdo neveri ani sam sobe, ten te bude jen urazet.
  děkuji za tip

 11. Citace Původně odeslal pleskanec Zobrazit příspěvek
  Zdravím , můžete doporučit nějakou knihu o telepatii popř o náhodném setkání ? Nejedná se mi o esoterickou , ale spíš k zamyšlení , hodně se mi stává že na někoho myslím a ten člověk se mi prostě ozve :-) že už to není normální a rád bych o tom něco přečetl.... Díky za tip
  Nieco na zamyslenie. Preco nepisete na forum, alebo stranky s knihami? Osobne necakam tiez, ze mi na diskusnom fore o rybach bude niekto radit o tom kolko komorove okno si kupit.

 12. taky to u mě tak funguje...myslím na člověka, kouknu na mobil a on mi za chvíli volá. Prý kdy mu vrátím peníze.

 13. Jo, mně funguje, že když usednu na WC, taky na mě najednou začne někdo myslet a okamžitě zavolá :-D Zajímavá kniha byla třeba tahle, ale četl jsem ji naposledy asi před čtyřiceti lety... https://muj-antikvariat.cz/kniha/spa...rvai-ivan-1968

 14. To, o čem píšeš, bych nenazýval "telepatií", ale spíš formou synchronicity. Není to nic nenormálního. Buď v klídku.
  Můžeš si přečíst třeba něco od prof. Grofa.

 15. Citace Původně odeslal kolousek Zobrazit příspěvek
  Jednou jsem potřeboval tužku v trolejbusu, koukl se na zem a ona tam byla! Je to zázrak nebo jak to nazvat?
  Zázrak bych to nenazýval. Přesnější termín mi připadá "znamení". Tak to často chápali i lidé, zachycení v příbězích Bible - vnímali smysl všeho, co se kolem děje a u zvlášť zajímavých věcí to bylo pro ně "znamení", třeba od Boha. Nemuselo to mít nutně význam "zázraku", jak ho chápeme my, tzn. něčeho, co odporuje našim představám o světě a o fyzice.

  Jinak si tady dovolím veřejně kopnout do scientistů. Představa, že díky vědě se dozvíme neměnnou pravdu o tom, co je svět, a pak už to tedy víme a dokonce s jistotou - je představa devatenáctého století. Bez ohledu na to, že kouzelníci zvaní komunisté nás tímto blamážem dokázali krmit ještě na konci dvacátého století, dávno po Einsteinovi, Planckovi, Popperovi...

  Vemte si jen, s jakou rychlostí se dnes objevují nové věci. A nyní si představte, že to tak půjde minimálně stejnou rychlostí dalších sto, dvěstě, tisíc let. Z tohoto pohledu ještě nejsme ani na začátku.

  Takže ať scientisti drží hubu, dokud nebudou mít v ruce něco lepšího, než my, co máme reálnou zkušenost s duchovnem :-))))))))))))))

  ---------- Příspěvek doplněn 24.07.2019 v 16:39 ----------

  A ano, nějakou dobrou aktuální literaturu o náhodě a její non/existenci bych si taky moc rád přečetl. Může být anglicky, ale musí zohledňovat možnosti běžného VŠ (co se týká matematiky a filozofie, jež tam předpokládám budou hrát největší roli - jelikož ani z jednoho nemám doktorát ;-) )

 16. zlatomil: pravy vedec to co rikas vi, pravy scientista, ktery chape kvantovou fyziku vi, ze soucasna teoreticka fyzika se dostava k principum davno popsanym ve vychodnich ucenich, jen proste jinou metodou a taky nikdy nebude odmitat jakoukoliv hypotezu bez jasneho dukazu, ze je spatna a rohodne si nebude myslet ze ej neco jasne dane. Teorie jsou jen souhrny potvrzenych hypotez, ktere se casem upravuji, meni a dokresluji a to kazdy normlani vedec vi. Kdo to nevi je jarda u piva co se za to bude do krve hadat... Ale to nema co docineni se skutecnym scientismem...

 17. Pokud chceš oddělit telepatii od ezoteriky, tak snad taková knížka ještě ani není, ale musel by si na to buď přes psychologii (tam se v tom docela vrtali Bem a Honorton a snažili se v metaanalýzách dokázat, že je to možné, ale skončilo to ve sporech). Z hlediska psychologie bych doporučil Dr. Milan Rýzl - "Jak se naučit ESP".

  Pokud to chceš brát z hlediska fyziky, tak bys na to musel přes kvantovou mechaniku, a tam už to není tak populárně naučné, výzkumy, které se dotýkají telepatie byly na základě prací Feynmana, Schrödingera, apod. ale je to všechno v teoretické rovině jako že "elektron může být na 2 místech zároveň, tak teoreticky stejná myšlenka se může vyskytovat ve 2 různých mozcích zároveň". Bez pořádného fyzikálního základu se asi neobejdeš, tj. buď studovat u nás (super je MFF UK), nebo alespoň online kurzy na MIT, aby si z toho něco měl. :)

  Netuším, kterým směrem by ses chtěl vydat, tak snad pro nasměrování stačí.

Hostujeme u Server powered by TELE3