Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Nepravdivé složení výrobku na obale

 1. Zdravím,

  koupil jsem zboží, které má na obale uvedené jiné složení než z čeho je ve skutečnosti produkt vyroben. Správné složení mám napsané na eshopu v popisu každého produktu.Bude stačit v popisu produktu napsat nějaké upozornění nebo bude třeba nesprávné složení přelepit?

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Chci doufat, že tento dotaz je psaný vlivem tepla a není myšlen vážně.

 4. taky vyrobok v ziadnom pripade nepredavaj a rovno s tym chod na obchodnu inspekciu. a urcite neprelepuj etiketu, to mas na basu rovno. etiketa/prelep musi byt schvalena tusim veterinou.

 5. Citace Původně odeslal node Zobrazit příspěvek
  taky vyrobok v ziadnom pripade nepredavaj a rovno s tym chod na obchodnu inspekciu. a urcite neprelepuj etiketu, to mas na basu rovno. etiketa/prelep musi byt schvalena tusim veterinou.
  Zboží je ze zahraničí a jedná se o oblečení. Přechází na jiné složení a balí to do starých obalů.

 6. Materiálové označení má být na textilní etiketě spojené s výrobkem aby pradlenka věděla. Dle ČOI zodpovídáš za správné označení ty jako prodejce a v případě, že materiálové složení neodpovídá skutečnosti pokutu dostáváš ty. V principu ti nerozumím, jelikož většina trošku seriozních výrobců pokud mění složení dává takovému výrobku nový kod a rozhodně to nebalí do starých obalů.

Hostujeme u Server powered by TELE3