DigitalUP.cz - praktické školení online marketingu pro podnikatele
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Kvalitní správa sociálních sítí s vizí

 1. SOCIÁLNÍ SÍTĚ JSOU VÁŠ PŘÍBĚH, JÁ HO BUDU VYPRÁVĚT

  Dobrý den, ahoj,
  věnuji se sociálním sítím - především Facebooku a Instagramu. Kromě prostého přidávání příspěvků a sledování odezvy Vám dokážu nabídnout opravdovou vizi a nápady, jak Vaše podnikání na sociálních sítích zpropagovat. Každé podnikání vyžaduje jiné nápady a ne každý podnikatel má čas na to, aby je vymýšlel, natož pak seděl u sociálních sítí a realizoval, když se potřebuje zaměřit na obchod. :) S tím Vám pomohu já, pokud si samozřejmě padneme navzájem do oka.
  Jsem také grafička, takže příspěvky jsou kvalitně a hlavně esteticky zpracované přímo pro Váš projekt. Pracuji ve Photoshopu a nad rámec sociálních sítí jsem Vám schopná pomoci i s grafickou stránkou dalších věcí, které budete případně potřebovat (nemusíte poptávat několik lidí najednou).
  Výborně si rozumím s projekty v oblasti fashion, interiérového designu, designového zboží, beauty, gastro, kulturní akce atp. Klienty si vybírám, aby tam byly vzájemné sympatie v oblasti podnikání. Marketing, respektive příběh, násilím dělat prostě nejde a za mě to musí vždy sednout.

  Takže, potřebujete rozjet online sítě od začátku nebo pomoci s propagací zaběhlých sítí? Napište mi informace k vašemu podnikání a představu o spolupráci. Odpovím Vám svou vizí a nabídkou. :-)

  UPDATE: Mám volnou kapacitu už jen cca pro 2 nebo 3 klienty. (podle rozsahu postování a tvorby contentu)

  Krásný den

Hostujeme u Server powered by TELE3