Dobrý den,
hledám šikovného člověka, který má (!) zkušenosti s platební bránou a napojením. Máme ji již funkční, jen jde o změnu pravidla.

Představu popíši jednoduše níže, jsem však otevřený i novým nápadům.
Návštěvník natěšený dorazí na náš web a v plné eufórii s největší pravděpodobností navštíví "e-katalog fotografií". Proto tam hlavně přišel. Na další stránce za homepage se objeví opravdu tato galerie fotografií s krátký popisem. Může si označit jednu či více fotografií a zmáčkne CTA tlačítko zaplatit. Částka se mu napočítá dle počtu označených fotografií, všechny mají totožnou cenu a jsou pouze v českých korunách. Po zmačknutí na platební tlačítko se dostane na platební bránu, kde vyplní údaje z karty. Zde už je to práce banky, resp. zprostřekovatele. Využíváme bránu ThePay. Zkušenost s ní výhodou.
Nejsme eshop, ale prezentační web na wordpressí šabloně WOZX, která už nyní je napojena v administraci na platební bránu. Obsluhuje ji admin a platbu odesílá ručně. Potřebujeme pouze tuto funcionalitu posunout k zákazníkovi, aby úhrada nebyla závislá až na tom, kdy mu pošleme link k uhrazení, ale mohl platit hned.
Rozhodující pro nás je spolehlivost a důvěra ve spolupráci, komunikace a pravidelné updaty, reference. Na úkon nespěcháme, výměnou za přátelštější cenu.
Vše je připraveno, jde o jednu stránku na našem webu navíc, která si umí spočítat označené fotografie s tlačítkem zaplatit.

Těšíme se na nového vzdáleného kolegu, který nám pomůže a pošle ukázku své práce.