Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Plugin do Chromu - Postupné otevírání stránek

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Poptávky vývoje a programování.
Vybíráme pro vás:
 1. Potřeboval bych vytvořit plugin do Google Chrome, když otevírám více stránek najednou, aby to Chrome otevíral postupně (jednu po druhé).

  Možná už něco takového existuje, ale já to nenašel. Jde o to že používám na otevírání odkazů Multi-link plugin a když otevírám třeba 20 odkazů najednou, tak se mi v Chromu načítají všechny najednou a trvá to pomalu a často mi to hodí hlášku že paměť selhala. Potřeboval bych aby to fungovalo tak, že pokud otevírám velké množství odkazů, tak aby se vždycky otevíral ten první, a ostatní "čekaly" až se načte, jakmile by se načetl, tak druhý v pořadí a tak dále.


  Cenu nabídněte. Dám to nejspíš nejlevnější nabídce, pokud to bude alespoň trochu fungovat.
  ---
  (Jo, a ještě by bylo dobré, aby ten plugin neukazoval při spouštění Google Chrome takovou tu hlášku jestli chci deaktivovat rozšíření Google Chrome, mám už pár ručně vyrobených pluginů a všechny mi toto ukazují a je to otravné)
  ---
  A ještě mě napadlo, že by byla dobrá nějaká funkce "otevřít všechny odkazy na stránce", případně s nějakým filtrem, to znamená otevřít jen odkazy který obsahují určitý textový řetězec. Celé by to mohlo být udělané tak, že ty odkazy by se otevíraly jakoby ve frontě, nastavil bych si tam nějaké maximum, například "5", a otevřelo by se prvních 5 odkazů v nových panelech, s tím že (jak jsem již psal) by se načítal nejdřív první, a až by se načetl celý tak by se začal načítat druhý, atd... a všechny ostatní by byly ve frontě (aby se nezatěžovala paměť prohlížeče) a postupně by se otevíraly až ve chvíli kdy bych 1 z těch 5-ti panelů zavřel, tedy aby jich vždy bylo otevřených jen pět, jak jsem si nastavil.

Hostujeme u Server powered by TELE3