360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Můžu v rámci facebooku sdílet na jiném místě něčí příspěvek

 1. ,
  Naposledy upravil HuB1 : 05.09.2019 v 20:57

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pokud sdílíte publikovaný příspěvek tak se bát nemusíte. Jedná se pouze o citaci, kde je uveden autor i celý obsah příspěvku. Původní autor si navíc může viditelnost příspěvku v rámci Facebooku sám nastavit.

 4. Citace Původně odeslal Karel Benáček Zobrazit příspěvek
  Pokud sdílíte publikovaný příspěvek tak se bát nemusíte. Jedná se pouze o citaci, kde je uveden autor i celý obsah příspěvku. Původní autor si navíc může viditelnost příspěvku v rámci Facebooku sám nastavit.
  to tak neni uplně pravda. Pro dotazovaného je spíše odpoved NE. U fotek je vždy potreba svoleni autora at uz je sdilena jak chceš, je tu autorský zakonik a pokud by jdi ukradl fotku a rekl je to citace a tady jsou odkazy, tak to je uplně jedno je to stejne kradez.

 5. Tazatel se ale ptal na sdílení v rámci Facebooku, nikoliv na zkopírování obsahu třeba na svůj web. Například pokud na svoji Timeline nasdílíte příspěvek z veřejné skupiny je to v pořádku. V případě, že obsah příspěvku zkopírujete (text, fotky apod.), už je to v rozporu s autorskými právy.

  Použití tlačítka Sdílet uvnitř FB je bezpečné, dochází tak akorát k rozšíření dosahu daného příspěvku uvnitř platformy. Původní autor si sám nastaví viditelnost příspěvku, kterou vy neovlivníte.

  Záměrně jsem slovo „sdílíte“ ve druhém příspěvku zvýraznil, myslel jsem, že to bude jasné, když se pobavíte o Facebooku a jeho funkci Sdílet.

Hostujeme u Server powered by TELE3