Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Uloz.to zablokováno v Německu

 1. Poslední dva dny z De uloz.to nefungovalo a to tak, ze se nenacetl web - ted se web nacte, ale pouze s oznameni ze This site is not available in your country. a nejzajimavejsi pro me je vyjadreni uloz.to dostalo se do sporu z GEMA - neco jako OSA v Cr - spis je zajimave ze Nemci zatlaci a uloz.to vypina OSA tlaci a uloz.to nic... V cem je zakopany pes?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A proč už roky fungujou weby, který streamujou seriály, když je to v podstatě taky nelegální šíření obsahu? Stejná otázka, stejná odpověď.

  Navíc OSA je jen banda, co se chce napakovat, ty bych hnal vidlema, takže dobře, že jim uloz.to v ČR odolává.

 4. Asi je nasralo, že tam byla Josefina Mutzenbacher

 5. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  A proč už roky fungujou weby, který streamujou seriály, když je to v podstatě taky nelegální šíření obsahu? Stejná otázka, stejná odpověď.

  Navíc OSA je jen banda, co se chce napakovat, ty bych hnal vidlema, takže dobře, že jim uloz.to v ČR odolává.
  Publikovanie embed kódov a prevádzkovanie file serveru sú ale dve absolútne odlišné formy šírenia obsahu. Weby ako Openload majú servery v nejakej Paname alebo kdekoľvek, kde na nich nikto nemôže a zdieľať z nich embed kódy je prakticky to isté, akoby zdieľali odkaz na Facebook a ten predsa tiež nikto nevypne. Za to úložisko, to už je iná. Samozrejme bandy ako OSA nepodporujem, sťahujem taktiež. Ja len tak

 6. Už se to tu řešilo, odpovědný sice je ten, u koho to je nahraný, ale nemá povinnosti zkoumat, co vše bylo nahráno, dokud to někdo nenahlásí, nebo se neozve autor, ne? Stejně tak jako ten facebook.

 7. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Už se to tu řešilo, odpovědný sice je ten, u koho to je nahraný, ale nemá povinnosti zkoumat, co vše bylo nahráno, dokud to někdo nenahlásí, nebo se neozve autor, ne? Stejně tak jako ten facebook.
  Tak podľa tých nových nariadení EÚ by to malo byť myslím tak, že práve filehostingy by mali mať systémy, ktoré si autorské diela preskenujú a odstránia samé.

 8. Jo, tak to pak dává smysl.

Hostujeme u Server powered by TELE3