Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Newsfeed na Seznamu - zkušenosti se zvýšením úspěšnosti

 1. Máte někdo zpravodajský server zařazený do newsfeedu Seznamu? Máte nějaké zkušenosti s tím, co dělat aby byly články zobrazovány a měly vysokou úspěšnost?

  My tam s www.bejvavalo.cz jsme, články myslím máme kvalitní a zajímavé, ale úspěšnost na Seznamu je těžká loterie. Třeba celý týden všechny nové články fungují výborně, další týden mrtvo. A nebavím se o poklesu o pár procent, ale třeba výkyvy o 90% :(

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Stejná zkušenost. Zkoušel jsem trochu bulvárnější nadpisy i témata, zkoušel jsem seriózní informace, co nejaktuálnější info, obecné rady, kvantitu, menší množství článků, publikaci v určitý čas... A nic, žádný konkrétní systém v tom nevidím. Vždy chvíli něco jede a potom konec.

  A když mám podle Analytics vytipovaná určitá témata a články opravdu ladím, tak najednou jako když utne. Potom v neděli publikuji něco kratšího jen aby se na magazínu něco dělo, a to mi Seznam zobrazí. Mi přijde, že to tahá papoušek z klobouku.

  Teď už to nijak neřeším, píši podle osobních preferencí a něco vyjde, něco ne.

 4. Jestli jde o ten nekonečný feed na homepage Seznamu, tak tam to pár lidí ručně zařazuje - čili se v tom nutně odrazí i osobní preference a je to tedy jak stírací losy.

 5. To jako každý den prochází stovky webů a hledají tam zajímavý články? To snad ne...

 6. Citace Původně odeslal Tommy_Gun Zobrazit příspěvek
  To jako každý den prochází stovky webů a hledají tam zajímavý články? To snad ne...
  Jasně že jo

Hostujeme u Server powered by TELE3