Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Má někdo zkušenosti s Impact Hub Brno?

 1. Zdravím,

  má někdo zkušenosti s Impact Hubem v Brně? Zajdu si to vyzkoušet, ale zajímají mě i osobní zkušenosti a vliv na produktivitu po delší době (i když to je samozřejmě individální).

  Kancelář mi nevyhovovala, práce z domu je po narození potomka také mimo a kavárny jsou spíše přechodné řešení.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Za mě Top prostředí!🙂👍

 4. Ono v těchto hubech hrozně záleží na tom jakou práci děláte. Na něco je to třeba super, ale na něco je to dost omezující a limitující.

 5. Dělal jsem dlouhou dobu z Impact Hubu v Praze. Byl jsem z toho prostoru doslova nadšenej. Jeden čas tam byla fajn komunita lidí. Pak to šlo trochu (z mého pohledu) dolů. To ale mohlo být subjektivní, zkrátka odešli lidi které jsem tam měl rád. Přibylo spousta nových lidí, kteří si pořádně neměli kam sednout. U jednoho stolu jsme seděli kolikrát 3. Dříve tam bylo pravidlo, že se v open space netelefonovalo, nemluvilo nahlas. To padlo. Bylo normální, že vedle seděl u jednoho stolu team 4 lidí a nahlas se překřikovali. K tobě si sednul týpek, co tam dělal telemarketing, a u stolu na druhé straně místnosti pořád zvonil telefon. Nebyla tam klimatizace, takže přes léto se tam nedalo být.

  Po čase jsem začal mít potřebu externího monitoru, k tomu už potřebuješ stálé pracovní místo. Protože se zároveň v Drtinově u Hubu upravili parkovací zóny, rozhodl jsem se jít cestou sdíleného kanclu mimo klasické coworkingy.

  V Brněnském Hubu jsem byl několikrát. Ve společných prostorech mají klimatizaci, což je super. Jak tam mají stálá pracovní místa nevím. Obecně jsou ty prostory mnohem vymakanější než v Praze. Zkus to tam. Pokud máš chuť se socializovat, tak si myslím, že je to super prostředí. Jak už ale zmiňoval David: Jde o to, jaký styl práce děláš. Já mám jako programátor lepší produktivitu v kanceláři s komornější atmosférou. A hlavně oceňuju fixní místo.

 6. Citace Původně odeslal Pix Zobrazit příspěvek
  V Brněnském Hubu jsem byl několikrát. Ve společných prostorech mají klimatizaci, což je super.

  Tak to teda nemaju :D V lete je to tu dost silne kafe. Ale ak nie je prenajom hore na terase, je to parada.

  Inak vsetko fajn. Akurat tie akcie... Ak planujes pracovat po veceroch a cez vikendy, tak je to tu fakt velmi nanic. Stale nejake akcie, ku koncu roku skoro kazdy den. Hudba, davy ludi. Da sa "schovat" do zasadaciek ale problem to extra neriesi.

  Inak som tu cez 4 roky a Hub je fajn. Ale ako uz niekto pisal, velmi zalezi co robis a co ocakavas.

Hostujeme u Server powered by TELE3