DigitalUP.cz - praktické školení online marketingu pro podnikatele
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Copywriter o cestování (spoluautor)

Přátelská zpráva
Loading...
 1. Hezký den,

  do svého projektu www.tajemnaasie.cz hledám posilu-copywritera/správce sociálních sítí. Sám nestíhám psát množství, jaké by web zasloužil, což je škoda. Návštěvnost máme z části organickou a stovky tisíc návštěv nám každý měsíc posílá seznam, přes který je také web monetizován. Web JE výdělečný a připravený na další růst.

  Pro nového kolegu nebo kolegyni by měla být Asie vášní, stejně jako pro mě. Nezáleží, jestli se zaměříš na jednu konkrétní zemi nebo na Asii jako celek, postupně chceme psát o všech státech.

  Jak si copywritera představujeme:
  - Články pro tebe nebudou jenom počet znaků, ale svědomitě zpracovaný obsah, na který můžeš být pyšný/á
  - Témata pro tebe máme připravená, ale můžeš vymýšlet i vlastní; děláme si vlastní SEO analýzy, takže lidi většina témat zajímá dlouhodobě; jiná jsou zajímavosti, co se uchytí v seznam feedu
  - Ideálně už máš nějaké zkušenosti s psaním, pro začátečníky to úplně není
  - Dokážeš informace podat tak, aby návštěvníkům skutečně pomohly a umíš doložit správné zdroje, takže čtenáři nebudou muset hledat informace jinde
  - Budeš aktivní, a pokud se na něčem domluvíme, tak to platí
  - Měl by ses podílet na rozvoji webu, ať už přímo psaním nebo doplňováním vlastních fotek
  - Budeme rádi, pokud se s námi budeš podílet na tvorbě obsahu pro sociální sítě

  A co za to nabízíme?
  - Abys nebral/a články jako počet znaků, za které dostaneš fixní odměnu, rádi se s tebou podělíme o veškeré výnosy webu, ať už se jedná o monetizaci přes seznam, prodej PR článků nebo jiné benefity (zájezdy do zahraničí, slevy u cestovek apod.)
  - Celkově ti můžeme nabídnout 10-15 % čistého zisku, a jakmile výdělky pokryjí provoz, rádi ti dáme nějaké bonusy
  - Získáš cenné zkušenosti nejenom v oblasti cestovatelského webu, ale hlavně v oblasti copywritingu a SEO vycházející z dlouholetých zkušeností u velkých hráčů českého on-line prostředí; případně se můžeš zapojit i do dalších projektů
  - Férový přístup a přátelskou atmosféru; pro nás jsou stěžejní a jsme jako rodina, i když pracujeme na dálku

  Časová náročnost článků je 1-2 hodiny (dle délky a náročnosti tématu). V nejlepším případě budeš vkládat články přímo do Wordpressu + doplňovat obrázky, ale pokud na to nejsi, zajistíme sami.

  Chceme mít rozmanitý tým a více pracovat s více názory, uvítáme proto muže i dívky, ať už českého, vietnamského nebo jiného původu.

  Pokud vás cokoliv zajímá, prosím o soukromou zprávu.

Hostujeme u Server powered by TELE3