logo
12.07.2019 10:03
1
Zdravím,

chci se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má zkušenosti s vedením webu zabývajícím se erotickými povídkami?

Chtěl bych poradit, jaký zvolit redakční systém pro takový web? Představa o webu je taková, že by měl kromě povídek samotných obsahovat i fotky, ale především reklamy na jiné adult weby (live chaty, sexshopy, videa, atd.). K tomu se váže ještě další problematika, a sice, jakou zvolit formu reklamy na tyto weby, je nám jasné, že adsense nepřichází v úvahu.

Jde nám v podstatě o to vytvořit blog, který by měl přitáhnout návštěvníky a nabídnout jim relevantní reklamu, z níž by se mohl generovat nějaký zisk pomocí afiiliate marketingu atd.

Z free redakčních systémů se nám nejvíce líbí WIX, ovšem u něj bude nejspíš problém s reklamou a bannery, jestli jsem to pochopil dobře, tak free verze není pro reklamy přizpůsobená.

Poradí někdo?

Díky za odpověď.

Co se právě děje na Webtrhu?

12.07.2019 10:38
2
Jednoduše Wordpress + zakoupit vhodnou šablonu.

Existuje miliarda pluginů téměř na cokoliv a v nejhorším se dá zaplatit plugin na míru, který bude za přijatelnou cenu.

Osobně si myslím ale že zlatá doba těchto webů je už pryč.
12.07.2019 11:27
3
WordPress. Za hosting a doménu dáte pár korun ročně, navíc existuje hromada pluginů, co umí skoro vše. Co se týče šablony, buď koupíte, ale i free šablony jsou hezké.
12.07.2019 11:32
4
Vše bylo řečeno - rozhodně Wordpress, dodávám, že je to nejpoužívanější CMS (Content Management System) na světě, je zadarmo a pokud s tím budete hrát, tak i pluginy a šablony se dají najít ve vyhovující verzi na většinu věcí zdarma.

S Wixem free budou samé problémy, pro normální účely je to nepoužitelné, zkoušel jsem, pokud tam chcete dosáhnout nějakého dobrého výsledku, tak si to zaplatíte.