Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Co je potřeba k eshopu?

 1. Zdravím Vás, chtěl jsem se zeptat, jak založit e-shop ve všech krocích a co na to bude potřeba. Za každou informaci budu velmi rád. Produkt již mám, ale chybí mi jen ho začít prodávat přes svůj eshop. Zvládnu to sám nebo mám říct někomu kdo se v tom vyzná ? Děkuji všem :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. To jsou boží dotazy. Každý chce e-shop, každý chce podnikat, ale jediné co proto udělá je, že se neustále ptá, ptá, ptá, ptá..... fascinuje mě to. Jeden "známý" neustále povídal jak rozjede e-shop, že produkt má. Otravoval známé s dotazem jako "neznáte toho" "nemáte toho" "nemohl by si mi".... a ve finále si na e-shopu nedokázal rozjet ani feedy pro srovnávače, nejde vidět a v podstatě má jenom eshopík, který neprodává...

  Pokud chce člověk podnikat, musí do toho být tak trošku zapálenej a naučit se používat google, který je nejlepším rádcem. Stejné otázky už položilo 12312321 lidí před tebou. Hledejte... pomůže ti to do budoucna.

 4. Pokud musíš pokládat takové dotazy, tak to evidentně sám nezvládneš, možná spuštění, ale problémy s provozem určitě ne. Na druhou stranu chceš informace krok za krokem a jediné co napíšeš je zakládám eshop. Víš on je trochu rozdíl mezi eshopy a každý sortiment si vyžaduje svoje. Navíc chtít informace krok za krokem, to pak budeš chtít i účetnictví krok za krokem nebo reklamu krok za krokem, ale to ti nikdo zadarmo vypisvat nebude.

 5. Citace Původně odeslal pawlisko Zobrazit příspěvek
  To jsou boží dotazy. Každý chce e-shop, každý chce podnikat, ale jediné co proto udělá je, že se neustále ptá, ptá, ptá, ptá..... fascinuje mě to. Jeden "známý" neustále povídal jak rozjede e-shop, že produkt má. Otravoval známé s dotazem jako "neznáte toho" "nemáte toho" "nemohl by si mi".... a ve finále si na e-shopu nedokázal rozjet ani feedy pro srovnávače, nejde vidět a v podstatě má jenom eshopík, který neprodává...

  Pokud chce člověk podnikat, musí do toho být tak trošku zapálenej a naučit se používat google, který je nejlepším rádcem. Stejné otázky už položilo 12312321 lidí před tebou. Hledejte... pomůže ti to do budoucna.
  Hezky řešeno. Trefné :)
  Jen dodám, že hodně začínajích ešopáků si myslí "že má produkt". Jenže mají vůbec srovnání konkurence? Jsou si jistí, že to co chtějí prodávat, dokáží získat opravdu levně? Většina ešopáků si toto nedokáže spočítat a pak se diví, že prodělají.

  V prvé řadě je potřeba si uvědomit, že ešopy vznikly až jako doplněk kamených prodejen. Kamenná prodejna je základ. Ešop je jen doplněk navíc. Snaha obrátit to a nota bene provozovat jen ešop bez kamenné prodejny, často i bez skladu, je zcela hloupé.

  Jsou i takoví ešopáci (říkám jim "šupáci") , kteří provozují pouze ešop bez skladu a když kupující objedná a zaplatí, tak provozovatel takového ešopu, tedy "šupák", teprve objedná zboží u dodavatele. Kupující si počká.

 6. 1. Doména
  2. Hosting
  3. Nasadit třeba Woocommerce
  4. Kvalitní design
  5. Kvalitní foto
  6. Dobrá cena
  7. Reklama ( G Ads,Sklik, Affiliate )
  8. Feed ( Heureka, Zbozi )
  9. SEO
  10. Zlepšovat body 4 až 9

  Až budeš v balíku , vzpomeň si na mě

Hostujeme u Server powered by TELE3