Dobrý den,

vzhledem k problémové komunikaci s předchozím výhercem, bych zde rád nabídnul v aukci e-shop se zaměřením na dámské plesové oblečení a doplňky se skvěle zapamatovatelnou a dobře brandovatelnou doménou.

E-shop je v provozu cca. 6 let a sloužil jako podpůrný e-shop pro mateřský e-shop se stejným sortimentem. E-shop nemá žádné závazky a prodáván tak jak je.

E-shop obsluhovala má žena než nastoupila na mateřskou dovolenou. Nyní času není nazbyt a tak bychom chtěli e-shop prodat do schopných rukou.

Návštěvnost:
V sezóně byla cca. 1500/UIP měsíčně, e-shop nyní nijak nepropagujeme, běží vlastní setrvačností a sem tam si někdo objedná plesové šaty (večírek, maturity, družičky, svatební šaty za 1/3 běžné ceny atp.). Pokud se mu bude nový majitel věnovat, není problém se dostat přes 10 000 návštěv / měsíčně.

Na Facebooku máme přes 1000 fanoušků (zákaznic). Facebook stránka je součástí prodeje a nebyla nikterak propagována či udržována.


Marže:
marže jsou nastaveny v rozmezí 40 až 60 %, kontakt na dodavatele předáme souběžně s e-shopem. E-shop je samozřejmě možno naplnit jakýmkoliv sortimentem.

Náklady na provoz:
náklady pouze na vlastní hosting, na kterém je e-shop provozován, náklady na hosting jsou cca. 900 Kč/ rok.
Možno ale využít jakýkoliv jiný hosting.
S převodem na vlastní hosting můžeme po dohodě pomoci (není v ceně aukce)

Zisky:
Objednávky z tohoto e-shopu jsou v součastnosti vyřizovány v mateřském e-shopu, za minulý rok setrvačností cca. za 100 000 Kč. Podotýkám, že tento e-shop není plněný novým sortimentem, není prováděna propagace ani jiné úkony, v opačném případě by zisky byli samozřejmě jiné.


Vlastnosti:

E-shop má nastaven export zboží do vyhledávaču a porovnávaču cen jako jsou zbozi.cz a heureka.cz.

E-shop má nastaven export do affilate nákupního portálu shopia.cz s kterým neni problém navázat spolupráci. Kontakty i veškeré další informace samozřejmě budou sděleny kupujícímu v případě zájmu.
E-shop je optimalizován pro vyhledávače. Velký počet zákazníků přichází přímo z Google.
Platby jsou realizovány pomocí platební brány GoPay, možnost platby Kartou a mnoha dalšími zpusoby (dobírka, platba převodem), nutno vlastnit vlastní goPay podnikatelský účet.
E-shop je propojen se sociálními sítěmi Facebook a každá položka zboží má možnost sdílení na Facebooku a dalších sociálních sítích.
Ohledně případné podpory a propagace značky na sociálních sítích je možno poskytnout i případné samostatné zaškolení.


Součástí prodeje je :

Vlastnictví a přepis domény luxusni-saty.cz
užívání obchodního jména luxusni-saty.cz, logotypu luxusni-saty.cz
užívání domény luxusni-saty.cz
samotný e-shopDotazy které zde nejsou zodpovězeny rád zodpovím na e-mailu, či po zaslání PM zprávy vážným zájemcům. E-shop nemá žádné závazky.

Vyhrazuji si právo zrušit příhoz, či neprodat e-shop v případě, že kupující bude po skončení aukce nedostatečně komunikovat či neprovede platbu do 3 pracovních dní od skončení aukce.

K částce je třeba připočítat DPH. Faktura samozřejmostí.

Přeji příjemnou aukci.