Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Presmerovanie domény z pohľadu SEO

 1. zdravím vás,

  Mohol by som poprosiť o názor, aké riešenie by ste navrhovali pri nasledujúcej situácii:

  začíname budovať nový web www.elektronickyadvokat.sk a máme k dispozícii aj ďalšiu doménu www.elektronickypodpis.sk ,ktorá tématicky súvisí s oblasťou, ktorej sa na webe elektronicky advokat budeme venovať.

  Aké by bolo podľa vás najefektívnejšie riešenie z pohľadu SEO:
  1. Samostatný web len pre www.elektronickyadvokat.sk a doménu www.elektronickypodpis.sk presmerovať tiež na tento web.

  2.Samostatný web pre www.elektronickyadvokat.sk a úplne jednoduchý samostatný web pre www.elektronickypodpis.sk - a pomocou neho budovať odkazy pre elektronickyadvokat

  3. Prípadne viete navrhnúť ideálnejšie riešenie?

  Ďakujem veľmi pekne za každý nápad, inšpiráciu a prajem pekný deň :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Budovat dva weby nedává smysl, tříští se ti linkjuice a vlastně ani nevím proč by jsi měl chtít něco takového dělat, nenapadá mě jediný důvod, zato spousta možných problémů. Co se týče přesměrování, tak to také moc nechápu, dívám se, že doména má pouze dva odkazy ze dvou domén... jaký by byl tedy smysl přeměrování? Přesměrování by mělo smysl pouze pokud, by zde byly nějaké historické odkazy nebo by doména přinášela přirozenou návštěvnost, ani jedna z těchto podmínek hádám splněna není...

 4. Zrovna v tomto pripade mi pripada, ze domena elektronickypodpis by mela jako samostatna stranka sve opodstatneni. Kdybych el. podpis potreboval, asi by mne nenapadlo ho hledat na strankach pravnika.

 5. Citace Původně odeslal Michal Kubíček Zobrazit příspěvek
  Zrovna v tomto pripade mi pripada, ze domena elektronickypodpis by mela jako samostatna stranka sve opodstatneni. Kdybych el. podpis potreboval, asi by mne nenapadlo ho hledat na strankach pravnika.
  A není potom lepší udělat samotnou podstránku na hlavní doméně, která bude mít větší autoritu a sílu ve vyhledávačích? K samostatné stránce by byl potřeba zvlášť linkbuilding a i tak by byl větší efekt, kdyby se využilo síly hlavní domény... Pouze úvaha :)

 6. áno máte pravdu => práve preto tá dilema, lebo obe domény sú zakúpené, navyše doména elektronický podpis sa platí už roky a je zbytočné ju nechať len tak nevyužitú :)

  Spätné odkazy nemá ešte žiadna z týchto domén, to však postupne vybudujeme - otázka je či pre jeden web alebo pre dva, každá z možností má svoje výhody aj nevýhody.

 7. jaký má přínos když přesměruji podpis na advokáta vůbec nic
  za mě samostatnou prezentaci podpis

 8. 1. jak už psal John-s elektronickypodpis.sk nemá hodnocení, nemůže tedy nic předat, proto je zbytečné ji kamkoliv přesměrovávat. Výjimka by byla, kdybyste z nějakých důvodů inzerovali elektronickypodpis.sk (třeba kvůli lepší zapamatovatelnosti), pak by to ale nemělo vliv na SEO, ale jako identifikace vstupního kanálu.

  2. má smysl v případě, že i elektronickypodpis.sk bude mít dostatečnou informační hodnotu, tj. postavit na to microsite (ale opravdu microsite, ne one-page web s 1NS textu).

  Obecně mít více domén a dělat si prolinkování má smysl, už je kvůli tomu, že lze využít více odkazů z jednoho zdroje, rozdělit je na dvě domény a z jedné to pak nasměrovat na druhou, ale jako hlavní strategii bych viděl spíše akvizici zákazníků, tj. na elektronickypodpis.sk sbírat lidi, kteří chtějí elektronický podpis a linkbuilding tam mít jenom jako pomocnou věc.

  Jde jednodušše o to, abyste se nezaměřil moc na to, jaké dělat odkazy místo na to, jak za pomocí domén získat lidi.

  Pokud na to nemáte zdroje - máte jeden budget a uvažujete, jestli ho vrazit do jedné nebo dvou domén, tak rozhodně do jedné, a vůbec není škoda, že máte nějakou doménu koupenou. Musíte si říci, že cíl je vydělat peníze, ne využít domény.

 9. Super, ďakujem vám všetkým za rady.

Hostujeme u Server powered by TELE3