logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Pilaten Original, prodej eshopu se skutečně originální maskou, vyřízeny CZ doklady k masce.

pilaten-original.cz
hourglass
Skončil
10.07.2019 v 11:12
biders
Vyhrál M*****1

Prodáno za :
3 550

Prodejce
A
18.5.
Dobrý den,
prodám nevyužitý eshop s originální černou slupovací maskou www.pilaten-original.cz. Eshop již skoro rok a půl jen tak leží a nikdo o něj nepečuje.
Zásadní výhodou tohoto eshopu je to, že má jako jeden z mála vyřízené české doklady k produktu a tedy může tuto masku prodávat legálně. Většina ostatních eshopů masku objednává na Aliexpresu a následně jí prodávají bez jakýchkoliv povolení MZČR a dermatologických testů, za což jim hrozí vysoké sankce.
Jen vyřídit všechnu EU a CZ dokumentaci trvalo půl roku a stálo desetitisíce.
Nový majitel může masku prodávat bez obav z přisných postihů od kontrolních orgánů, které postihují jednotlivé dovozce, kteří masku prodávají nelegálně. Taktéž může masku prodávat velkoobchodně, což může být také velmi zajímavé vzhledem k nízké nákupní ceně.

Eshop běží na pronajaté platformě Exitshop, kde by si měl kupující založit účet a celý eshop na něj bude po uhrazení kupní ceny převeden (otázka několika minut).
Součástí prodeje je také neomezený souhlas s využitím veškeré vyřízené dokumentace, jenž se váže na konkrétního výrobce, dermatologické testy, apod. což zaručuje možnost prodeje zboží v ČR. Samozřejmě také kontakt přímo na výrobce, který masku skutečně vyrábí.
Součástí prodej nejsou žádné skladové zásoby, neboť ty byly prodány téměř ihned po spuštění eshopu (cca 5000ks 6g + 400ks 60g) a k další objednávce již nedošlo.

Nákupní ceny masky u výrobce jsou cca 33-38,- za 60ml a 2-3,- za balení 6g.
Marže u výrobku je velmi slušná a stále je o masku velký zájem (TOP 3 na Heurece)

Eshop na Exitshopu je velmi jednoduchý a intuitivní, měsíční poplatek je cca 500,- (za neomezený počet eshopů). Veškére ovládání i změny v eshopu zvládne i úplný laik.

Předmět prodeje:
- eshop, tak jak leží a běží (bude celý převeden na nového uživatele v Exitshopu)
- doména (aktuálně vedena u forpsi) uhrazeno do cca poloviny roku 2020
- email info@pilaten-original.cz (aktuálně vedena u forpsi) uhrazeno do cca poloviny roku 2020
- webhosting u forpsi
- neomezený souhlas k využití vyřízené dokumentace umožňující legální prodej v ČR (dermatologické testy, registrace do CPNP, apod)
- kontakt přímo na výrobce

Náklady na provoz eshopu:
- exitshop cca 500,-/měsíc v nejvyšší variantě služeb
- doména + webhosting 26,-/měsíc (uhrazeno ještě cca rok)Prodejce není plátce DPH, tedy cena dosažená v aukci je konečná.

Přeji příjemnou aukci