Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Heureka - Textový odkaz nezobrazuje počet zobrazení ani prokliky

 1. Mám na webu nahozený Textový odkaz z heureky ale v administraci se mi nezobrazuje počet zobrazení ani prokliky. Nevíte čím to může být? Když zkouším přidat např. Výběr produktu, tak vše se zobarzuje jak prokliky, tak i počet zobrazení. Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. To je nějaké celé špatně vysvětlené - textový odkaz? Máte na mysli jejich affiliate program? Protože jinak na webu máte jenom jejich měřící kódy a to funguje opačně.

 4. Ano, mám na mysli jejich Affiliate program a druh propagace je - Textový odkaz a stále tam mám 0 zobrazení i 0 prokliků. A přitom by tam čísla být měli.

 5. Citace Původně odeslal heureaff Zobrazit příspěvek
  Ano, mám na mysli jejich Affiliate program a druh propagace je - Textový odkaz a stále tam mám 0 zobrazení i 0 prokliků. A přitom by tam čísla být měli.
  Řešil jsem to samé, statistiky se dodaly zpětně (dal jsem to na blbé místo na všechny podstránky jednoho malého webu), zobrazení 5 tis, 5 kliků a marže 0 Kč :-) ... ale bylo to jen na test, protože první 3 dny bylo zobrazení 0, kliků 0... Nic jiného než textový odkaz se mi na webu nezobrazí - to zas nevím proč já...

 6. Hlavní kód od heureky mám vložený ve footer.php a pokud jsem na stejnou stranu zkusil vložit banner "Výběr produktů", tak zde se normálně zobrazuje zobrazení i kliky ale v textovém odkazu nic.

 7. Citace Původně odeslal heureaff Zobrazit příspěvek
  Hlavní kód od heureky mám vložený ve footer.php a pokud jsem na stejnou stranu zkusil vložit banner "Výběr produktů", tak zde se normálně zobrazuje zobrazení i kliky ale v textovém odkazu nic.
  Zobrazí se to, jen to trvá delší dobu.

 8. Citace Původně odeslal aramis1 Zobrazit příspěvek
  Zobrazí se to, jen to trvá delší dobu.
  Jak dlouho cca? Např. u "Výběr produktu" je to během 10minut...

Hostujeme u Server powered by TELE3