Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Bártova Pale Fire Capital získává 20% podíl v Saunii

 1. Po nedávném oznámení, že Pale Fire Capital SE získává majoritní podíl v Aukru, je tu jejich další investice - tentokrát do projektu Saunia, což je síť provozující sauny v obchodních centrech, ve které Pale Fire Capital získává 20 %.

  V rámci této spolupráce se setkávají matadoři českého onlinu - zakladatelé Saunie (Radek Stavinoha a spol.) za sebou mají například vybudování online prodejce zájezdů INVIA.CZ. Na druhé straně (Pale Fire Capital) v čele s Honzou Bartou a Radkem Šenkyplem zase úspěšný exit ePojištění a řadu dalších zářezů.

  Saunia v minulosti získávala peníze na další rozvoj prostřednictvím firemních dluhopisů s výnosem 6,25 % p.a. Je otázka, zda po problémech ZOOTu, při kterých se ukázalo, že tento typ dluhopisů rozhodně není alternativa ke spořícímu účtu pro retailové klienty, neopadl zájem tak, že museli začít hledat volné finance jinde. :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ono to je o poctu pobocek, pokud PFC zkontrolovalo jejich zamer ze v roce 2021/2022 budou mit obrat temer 500 mil a zisk 140 mil tak to je vcelku dobra investice.

  https://www.topdluhopisy.cz/download/saunia/80

 4. Citace Původně odeslal Z.Jurak Zobrazit příspěvek
  Ono to je o poctu pobocek, pokud PFC zkontrolovalo jejich zamer ze v roce 2021/2022 budou mit obrat temer 500 mil a zisk 140 mil tak to je vcelku dobra investice.

  https://www.topdluhopisy.cz/download/saunia/80
  To mě vždy dostává, předpoklady.

  Pokud budou stavět sauny jen pro prahu, tak z toho vyrejžujou dost, pokud bude turistika (což asi bude k vzhledem situaci v evropě). Jinak na tom prodělaji.

  Třeba nechápu jejich potřebu stavět dvě sauny v ostravě (i když nejsou sami), když ostrava a okoli už není to co bývalo.

  Tohle vypadá na zoot light verzi.

  ---------- Post added 29.6.2019 at 11:24 ----------

  Kdyby se vrhli na stavbu koupališť, tak mají zlatý vejce na takových 20let.

 5. Tak honza sám říkal, že vlastně vydělává peníze z domén, aby je pak prošustroval ve špatných investicích do offlinu.

 6. Dluhopisy možná skutečně už netáhnou, ale nemyslím si že to je jen Zootem, ale je jich moc a navíc stát chystá regulace. Takže investor je jediná správná cesta. Jen je vtipné jak tu někdo kdo tu ještě před nedávnem brečel že kvuli někomu málem zbankrotoval, tak radí miliardářům do čeho mají investovat.

 7. Citace Původně odeslal hardyhard Zobrazit příspěvek
  Dluhopisy možná skutečně už netáhnou, ale nemyslím si že to je jen Zootem, ale je jich moc a navíc stát chystá regulace. Takže investor je jediná správná cesta. Jen je vtipné jak tu někdo kdo tu ještě před nedávnem brečel že kvuli někomu málem zbankrotoval, tak radí miliardářům do čeho mají investovat.
  wtf?

 8. Je to sice již pár dnů zpět, ale v médiích se objevila informace, že Saunia bude provozovat bazén hotelu Thermal v Karlových Varech.

 9. Citace Původně odeslal Martin Zobrazit příspěvek
  Je to sice již pár dnů zpět, ale v médiích se objevila informace, že Saunia bude provozovat bazén hotelu Thermal v Karlových Varech.
  Jako bych to tady dřív (29.6.19) nepsal, že hardyhard.

Hostujeme u Server powered by TELE3