logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky designu, fotografování a videa

Tvorba Wordpress webů a eshopů, webdesign a UI design

hourglass
Skončil
25.07.2019 v 19:31
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
15.4.
Hezký den,
ráda pro vás vytvořím reponzivní web či eshop na platformě Wordpress, vytvořím grafický návrh webu či navrhu skvělé uživatelské rozhraní mobilní, webové či desktopové aplikace.

Reference
Mé reference a zkušenosti mých klientů si můžete prohlédnout na webu marketamakovska.cz a také na navolnenoze.cz/prezentace/marketa-makovska/

Mé služby

Název:  webtrh.png
Zobrazení: 304
Velikost:  486,4 KB

Webdesign
Vytvořím kompletní grafický návrh vašich webových stránek či eshopu nebo redesignuji váš stávající web. Navrhuji uživatelsky přívětivé weby, proto se nejprve pobavíme o vašem businessu a zanalyzuji potřeby vaší cílové skupiny a až poté se pustím do navrhování grafické podoby.

Tvorba reponsivních Wordpress webů a eshopů
Tvořím kvalitní weby a eshopy postavené na nejpopulárnějším redakčním systému Wordpress. Nejprve zanalyzuji váš business a cílovou skupinu, následně navrhnu vizuální podobu vašeho webu či eshopu a po schválení návrhu web na základě designu vytvořím responzivní, kvalitní a originální web.

UI Design
Navrhu koncept i finální vzhled vaší mobilní, desktopové či webové aplikace. Tvořím uživatelsky přívětivá uživatelská rozhraní navržená pro vaši cílovou skupinu. Grafiku předám vašemu programátorovi nebo vám s výběrem vhodného profesionála ráda pomůžu.

Vizuální identita a reklamní materiály
Ráda vám vytvořím logo a vizuální identitu společně s designovým manuálem. Dále pro vás mohu navrhnout vizitky, letáky, plakáty, bannery na web, grafiku pro sociální média a další propagační materiály.

Proč pracovat se mnou?
- Reference a několikaleté zkušenosti v oboru
- Dodržování termínů, spolehlivost a samostatnost
- Kreativita a tvorba moderních a kreativních návrhů
- Osobní přístup ke klientům

Napište mi a pobavme se o spolupráci
E-mail: marketamakovska@gmail.com
Skype: Makynka_mak

Budu se těšit!

Mějte se hezky,
Markéta