Hezký den,
ráda pro vás vytvořím reponzivní web či eshop na platformě Wordpress, vytvořím grafický návrh webu či navrhu skvělé uživatelské rozhraní mobilní, webové či desktopové aplikace.

Reference
Mé reference a zkušenosti mých klientů si můžete prohlédnout na webu marketamakovska.cz a také na navolnenoze.cz/prezentace/marketa-makovska/

Mé služby

Název:  webtrh.png
Zobrazení: 74
Velikost:  486,4 KB

Webdesign
Vytvořím kompletní grafický návrh vašich webových stránek či eshopu nebo redesignuji váš stávající web. Navrhuji uživatelsky přívětivé weby, proto se nejprve pobavíme o vašem businessu a zanalyzuji potřeby vaší cílové skupiny a až poté se pustím do navrhování grafické podoby.

Tvorba reponsivních Wordpress webů a eshopů
Tvořím kvalitní weby a eshopy postavené na nejpopulárnějším redakčním systému Wordpress. Nejprve zanalyzuji váš business a cílovou skupinu, následně navrhnu vizuální podobu vašeho webu či eshopu a po schválení návrhu web na základě designu vytvořím responzivní, kvalitní a originální web.

UI Design
Navrhu koncept i finální vzhled vaší mobilní, desktopové či webové aplikace. Tvořím uživatelsky přívětivá uživatelská rozhraní navržená pro vaši cílovou skupinu. Grafiku předám vašemu programátorovi nebo vám s výběrem vhodného profesionála ráda pomůžu.

Vizuální identita a reklamní materiály
Ráda vám vytvořím logo a vizuální identitu společně s designovým manuálem. Dále pro vás mohu navrhnout vizitky, letáky, plakáty, bannery na web, grafiku pro sociální média a další propagační materiály.

Proč pracovat se mnou?
- Reference a několikaleté zkušenosti v oboru
- Dodržování termínů, spolehlivost a samostatnost
- Kreativita a tvorba moderních a kreativních návrhů
- Osobní přístup ke klientům

Napište mi a pobavme se o spolupráci
E-mail: marketamakovska@gmail.com
Skype: Makynka_mak

Budu se těšit!

Mějte se hezky,
Markéta