Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 47 z 47

Demonstrace, protesty a jiné projevy demokracie

 1. Ano, pokud jedu 300km tak asi ne kvuli fotce, ale prazaci?

  Nemusi krast vsichni, ale moc tech, kteri maji moznost a nevezmou nebude. Muj nazor.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. korektní názor odborníka na historii- Igor Lukeš
  https://plus.rozhlas.cz/frustrovane-...storik-7969169

 4. Někdo bere foto jako vzkaz a výzvu ostatním: byl jsem tam, jestli jste doteď váhali, budu tam i příště. Pojeďte také.

 5. Myslíte si, že demonstrace něco změní?

 6. Citace Původně odeslal RK Zobrazit příspěvek
  Myslíte si, že demonstrace něco změní?
  Věřím v to, že když někdo přestane lidi úplně poslouchat, vysmívá se jim a má je za naprostý póvl, tak existuje způsob, jak být slyšet. Babiš je psychopat a to co dělá a říká to nedělá pro lidi. Lidi pouze využívá ke svým účelům, stejně jako Ano. Anu také už dávno přestal dělat reklamu a buduje svůj Babiš brand, protože ho bude potřebovat do prezidentských voleb. Někdo to tam cítí, nebo alespoň pochybuje a přemýšlí o tom a někdo ne a pak mu prostě slepě věří. Podívejte se kdo je se současnou situací spokojený a kdo mu naprosto věří. Co je to za lidi? Co dělají, kde pracují, jaké mají vzdělání? Jsou to lidé, kteří jsou schopni kritického myšlení? Já nikomu slepě nevěřím.

 7. Citace Původně odeslal Martin Kejzlar Zobrazit příspěvek
  Já vůbec nechápu tu argumentaci, že se někdo snaží popřít výsledky demokratických voleb. Kdo chce aby nevládlo ANO??? Nikdy jsem nic takového neslyšel. Demonstrace jsou snad proti tomu, jak se Babiš chová. To že někdo vyhrál volby z něj nedělá na 4 roky Führera, který si může dělat co chce a nikomu ne nemusí zodpovídat. To by taky za ty 4 roky už žádný demokratický volby být nemusely.
  V klidu, ústavní většinu budou dávat dohromady těžko.

 8. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  korektní názor odborníka na historii- Igor Lukeš
  https://plus.rozhlas.cz/frustrovane-...storik-7969169
  co by taky jiného napsal proamerický zaprodanec

  ---------- Příspěvek doplněn 24.06.2019 v 21:06 ----------

  Citace Původně odeslal RK Zobrazit příspěvek
  Nutno dodat že velká část demonstrujících tam byla jen kvůli fotce na Instagram nebo FB :-) nejsem zastánce Babiše ale dle mého čeká Minář že ho pak lidé případně budou volit, no a pak bude krást stejně jako kdokoli jiný který se tam dostane.

  Babiš není problém, chyba je v systému který dovolí krást..

  (.. A teď do mě..)
  lépe bych to nenapsal ;-)
  nehledě na to, že si stejně nemyslím, že je to práce nějakého "studentíka".Můj soukromý názor je ten, že jsme se stali obětí "TESTU", sice netuším, které strany, zda východ, nebo západ, ale je to takový malý testík do budoucna, uvidíme, jak se bude vše vyvíjet dále?

 9. je za tím Hrdlička, v minulosti už takhle nainstaloval několik stran do vedení státu. Ale taky za tím může stát sám Babiš, lepší poklidné demonstrace, než aby ho přibili na vrata opravdoví revolucionáři. Tohle je prostě k ho*nu, tomu on se musí smát.

 10. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Njn pri sametove revoluci taky bylo jen asi 800 tisic lidi... tak to to komousi teda pustit nemeli...
  Ale oproti Letné měli v 89 na venkovní koncerty docela zimu :-)

 11. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Njn pri sametove revoluci taky bylo jen asi 800 tisic lidi... tak to to komousi teda pustit nemeli...
  On mel bohuzel ten picus Vondracek v jedny veci pravdu ale .... tehdy sice demonstrovalo 800k lidi, coz furt na % je nula nula nic ... hned na to nasledovali dalsi a dalsi demonstrace, stavky na VS a generalni stavka kde stavkovalo na 75% pracujicich (tou dobou teda by se dalo rict obcanu) ... coz je trochu jina palebni sila :D

  A bohuzel kdyz ctu vic a vic ruzne diskuze a nazory pod clanky, tak bud je internet plny trollu, nebo Agrofert ma opravdu porad velkou podporu ze strany obyc lidi :(

 12. ANO umi nadherne pracovat se soucasnym svetem, marketing noveho tisicileti :) Ja doufam ze to pochopi i ostatni strany ze se to dela takhle... Snad se do toho bordelu tam vecpou i humanitni myslenky...

  Marketing Andreje Babiše - jak funguje a proč s ním vyhrává volby - Michal…

 13. poté co opozice opět demokratický prohrála další bitvu, snad se zdrží trapnosti a nebude svolávat další demonstrace, to už se dostaví jen opravdoví zoufalci + tradiční figury z herecké branze

 14. Já jen doufám, že ČSSD se v dalších volbách nedostane do sněmovny a upadne v zapomnění, to je neskutečný, co předváděj, zlatej Sobotka, to byl tvrďák v porovnání s těmahle máslama.

 15. Znám lidi, kteří šli na demonstraci. Jsou to všichni velice aktivní lidi v politických názorech, na FB pravidelně sdílí své názory proti Babišovi. Lidi, kteří byli na demonstraci jsou voliči ODS, Pirátů, TOP09, STAN, ČSSD. Reprezentují zhruba 30% populace. Další lidi také nemají Babiše rádi, ale také nemají rádi EU, takže na demonstraci nepřijdou.
  Demonstrace zatím dosáhla svého - ve volbách do EP aktivovala voliče stran proti Babišovi, takže Babiš nevyhrál drtivě. Další volby nejsou zatím na obzoru, takže další demonstrace bude až 16.11.
  Je to jen na Babišovi, jestli unese tlak. Ale on musí, jinak ho může čekat i vězení.
  Jinak je pozitivní, že ČSSD se propadá pod 5%, Babiš převzal její voliče. Zatímco ČSSD se nyní zaměřuje na městské liberály, tak Babiš se zaměřuje na nízkopříjmové, státní zaměstnance a důchodce. ČSSD vždy rozdávala s cizího, Babiš dělá to samé, ale ne tolik. Například neuplácí tolik nezaměstnané, již od roku 2012 nezvedl životní minimum.

 16. No já myslim, že zvýšení rodičovský, jízda zadarmo pro důchodce a studenty a další jeho populistický nesmysly pár desítek miliard udělaj a to není málo, těžko říct, jak by dopadlo srovnání s ČSSD, ti aspoň dávali plošně, ne jen vybraným skupinám.

 17. ČSSD například chtějí platit samoživitelkám alimenty za otce, kteří je neplatí, Babiš je proti. Už nyní se partneři neberou z důvodu vyšších dávek. Zvyšovat životní minimum, ... V praxi by to znamenalo, že každá nepracující rodina (typicky romská) by měla každý měsíc o několik tisíc vyšší dávky a snížila by se ochota pracovat. Babišovi by ubylo lidí, kteří mu tam makají za mrzký peníz. Babiš si uplácí své voliče - státní zaměstnanci, důchodci (důchody, jízdné). Kromě studentů, ti nejsou jeho voličská skupina.

 18. Citace Původně odeslal Hercules Zobrazit příspěvek
  Pane bože chlapče, kam jsi dal rozum. Voliči ano, kde jsi dal odkaz vedou Seznam Zprávy, které neustále šijí do Babiše, snad nemyslíš, že je to objektivní... Pane bože chlapci. Vy ty media žerete více, než voliči hnutí ANO! :D
  Neustále do něj šijí, ale oprávněně :-)

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3