Prodej eshopu vč. technologií na potisk textilu
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

OSVČ - pomůžu si něčím když si založím virtuální adresu?

 1. Dobrý den,
  pomůžu si něčím když si založím virtuální adresu?
  Nechci abych na eshopu měla adresu trvalého bydliště.
  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Tomu se říká "Provozovna / sídlo společnosti".
  Stačí si sehnat plnou moc s umístěním provozovny, sídla společnosti.
  Tu poté dát zapsat na živnostenském úřadě.

 4. Musela by sis zřídit virtuální trvalý bydliště, aby v rejstříku nebylo tvoje reálný. Ale nevim, zda jde zapsat do občanky, resp. zda to teda bude mít váhu při zakládání ŽL, spíš ne.

 5. Díky takže pak bych na eshopu uvedla jen sídlo společnosti a trvale bydliště by bylo vidět jen v živnost. rejstříku? Půjde o eshop kde úplně nechci aby na první pohled bylo vidět že se jedná o mě...kvůli sousedům atd...

 6. A fungovat tedy budeš kde? Jinak výmluva aby sousedi nevěděli je fakt dost směšná. Naši sousedi to neví ani po 20 letech. A hlavně si pak nezapomeň polepit auto.

 7. Není to žádná výmluva!
  Budu pracovat normálně z domu kde bydlím.

 8. A kam ti budou vracet potom zboží, když neuvedeš adresu domů?

 9. Jde to. Kamarád má ŽL na virtuálním sídle. Cokoliv ti tam přijde, daj ti echo. Poštu přebírají, balíčky ne. Převezmou oznam a ty si dojdeš na poštu. Žádný problém.

 10. Měl jsem to tak se živnostenským listem. U živnostenského listu se to jmenovalo (jmenuje?) "místo podnikání". Místo podnikání bylo nahlášené na zdravotní pojišťovně a ČSSZ. Korespondence mi chodila tam. (Pár dopisů za rok. Balíky ne.) Platil jsem měsíčně poplatek. Bylo to ale v situaci, kdy jsem dělal pár faktur měsíčně a nepotřeboval jsem sklad. Tady bylo pár diskuzí, kdy úřady prudily kvůli skladům. (Že by měly být nahlášené a splňovat další podmínky ....) Nevím, jak je to přesně teď, ale kdysi u živnostenského listu nešel měnit název. Bylo jméno a příjmení. Pokud to nepořešíš jinak, tak jméno neschováš.

 11. Není lepší si zřídit P.O.BOX? Stojí to kolem stovky měsíčně, kdy P.O.BOX bude míš na kontakty + vratky a do obchodních podmínek použiješ svou adresu?

 12. Citace Původně odeslal vecerapl Zobrazit příspěvek
  Není lepší si zřídit P.O.BOX? Stojí to kolem stovky měsíčně, kdy P.O.BOX bude míš na kontakty + vratky a do obchodních podmínek použiješ svou adresu?
  Ale právě tak to stále svítí na webu - ač v obchodních podmínkách...

  Když přijdu na nějaký web, tak jednu z prvních věcí, co dělám, klikám kontakt. A když tam není (nebo je vyhýbavý ve stylu jen telefon / contact-form / p. o. box), tak za mírného nadávání hledám obchodní podmínky, abych zjistil, s kým mám tu čest.

  Jen vyjímečně musím hledat vlastníka domény a podobně ;-)

 13. Dik, tak koukám že to asi nemá smysl řešit. Říkala jsem si že to třeba nějaké řešení má. Ale i tak díky za rady

Hostujeme u Server powered by TELE3