Psaní článků/redaktor – možnost práce z domova (5-10 tis. Kč/měs.)

Pro internetový magazín se zaměřením na rady při nákupech, cestování, v domácnosti a finanční poradnu přijmeme na brigádu výpomoc pro psaní článku. Psát budete články na různá témata, která zpracujete čtivou formou a "zdravým selským rozumem".
Články můžete psát z domova s konzultacemi přes email, telefon/Skype. Práce je časově flexibilní - vhodné pro studenty, maminky na mateřské nebo přivýdělek při práci.
NÁPLŇ PRÁCE
• příprava článků pro online projekt - na základě zadání
• zpracování různých témat - např. nakupování, cestování, porovnání produktů, atd.
POŽADUJEME
• umět používat selský rozum a vyjadřovat se srozumitelně
• psaní bez gramatických chyb - nutné
• aktivní a samostatný přístup
VÝHODOU
• student nebo absolvent VŠ (např. žurnalistika, ekonomické zaměření, humanitní obory)
• výhodou zkušenosti se psaním (ze školy, vlastní blog, redakce, atd.)
• výhodou zájem o nákupy a slevy, znalost nakupování po internetu
• výhodou základní znalost HTML nebo redakčního systému (Wordpress, Joomla, atd.) - případně vás zaučíme a pomůžeme
NABÍZÍME
• odměna 100 Kč/hod., dle vaší kapacity odměna 5-10 tis. Kč/měs. (DPP/ŽL)
• přátelský pracovní tým se smyslem pro humor
• velmi flexibilní pracovní doba (dle vašich časových možností, lze práce z homeoffice)
Při zájmu zašlete prosím na email cz(z)stario.cz vaše krátké představení a informaci o vašich zkušenostech s psaním (případně ukázku vašeho textu/článku). Budeme se těšit.
116 zobrazení
ikona hodnoceni
2 hodnocení
členem od 15. 4. 2009
Neověřen
ikona hodnoceni
od Michal (22 hodnocení)
23. 2. 2012

Platba dorazila presne dle domluvy, doporucuji pro dalsi obchodovani

ikona hodnoceni
od Jakub Starý (16 hodnocení)
1. 11. 2011

Výborná spolupráce, rychlá platba.

Další poptávky Více