Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Vyšperkujte svůj e-shop k dokonalosti

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 22.07.2019 v 14:39  
Počet sledujících: 0
 1. Investujete velké peníze do reklamních kampaní či jiné internetové reklamy, pronajímáte si drahé e-mailové databáze na které rozesíláte newslettery, ale výsledky jsou pouze dočasné, a pak prodeje ustávají?

  Co zkusit něco změnit, začít dlouhodobě budovat organický dosah vašeho obchodu, který sice stojí poměrně dost času, ale funguje výborně a hlavně dlouhodobě?

  Internetový prodej má oproti běžnému prodeji v kamenných prodejnách spoustu odlišností, tou hlavní však je, že si zákazník zboží nemůže takzvaně osahat, vyzkoušet a osobně si promluvit s prodavačem, který by měl být profesionálem a ne podavačem.

  Faktem je, že když zákazník přijde na Váš e-shop, rozhodne se během několika málo sekund, zdali zůstane či odejde a vy se ztratíte v nepřeberném množství ostatních obchodů. Vypadáte profesionálně? Najde zákazník všechny informace, co potřebuje? Přesvědčíte ho, že má nakoupit právě u Vás než u konkurence?

  Kdo jsem?

  Dlouhodobě se věnuji internetovému prodeji, SEO, copywritingu a aktuálně poskytuji externí podporu největšímu českému e-shopu v oblasti Army a outdoor vybavení.

  Co Vám nabízím?
  • analýzu vašeho internetového obchodu z pozice zákazníka, zjistím nedostatky a společně se dohodneme na jejich řešení

  • podívám se na design vašeho e-shopu a navrhnu případná zlepšení, vylepším klíčové stránky, které mají za účelem zákazníka přesvědčit, že jste solidní a profesionální

  • eliminuji faktory, díky kterým zákazník Váš obchod opouští a jde hledat jinam - postupně si projdu celým nákupním procesem a společnými silami jej zjednodušíme a vyladíme

  • podrobně se podívám na kategorie vašeho e-shopu a detaily produktů, navrhnu strukturu popisů a vytvořím relevantní obsah, který nebude psán pro vyhledávače ale pro zákazníka

  • vylepším profily Vašeho obchodu na sociálních sítích, navrhnu úpravy a mohu je případně i moderovat
  Na ohodnocení se domluvíme dle vašich možností, nejsem velká agentura, jsem mladý člověk, který chce získávat nové zkušenosti a ty současné předávat dál. Uvítám dlouhodobou spolupráci.

  Máte zájem?

  Kontaktujte mě prosím do zpráv zde na Webtrhu nebo na e-mailu fitstormcz@seznam.cz

Hostujeme u Server powered by TELE3