Prodej eshopu vč. technologií na potisk textilu
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Kde prodat pole kromě Srealit?

 1. Dobrý den,

  nevím, kde jinde kromě srealit prodat něco takového. Zatím jsem to tam nedával. A tady zase nevidím žádnou sekci, kde by se tohle dalo nabídnout. Věřím, že tady by mohl být nějaký investor více než kdekoliv jinde na internetu.
  Mám k prodeji pole 17.000m2. Náchází se v Oseku u Rokycan (U Plzně). Pole je vhodné jako investice, jelikož se nachází na okraji stavebních pozemků, přístup z veřejné komunikace a je zde šance, že při změně územního plánu, budou pozemky také stavební - ale to už záleží na daném investorovi (může to trvat klidně do 5ti let). Na okraji pozemku jsou sítě.

  Jestli to tu nemůže být, tak to smažu, jsem tu poprvé, tak nevím.

  Díky
  Svoboda

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. za 170 tisic ho mozna koupim.

 4. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  za 170 tisic ho mozna koupim.
  ok

 5. Možná by bylo vhodné napsat představu o ceně.

 6. Citace Původně odeslal Svobodajirka Zobrazit příspěvek
  ok
  kde se nachazi, jake je cislo v katastru?

 7. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  kde se nachazi, jake je cislo v katastru?
  To byl sarkasmus :) 5x dráž než nabízíte ho prodám lusknutím prstu. Aktuálně se ozvali nějací lidé zde ... Ale děkuji za nabídku.

 8. Citace Původně odeslal Svobodajirka Zobrazit příspěvek
  To byl sarkasmus :) 5x dráž než nabízíte ho prodám lusknutím prstu. Aktuálně se ozvali nějací lidé zde ... Ale děkuji za nabídku.
  To asi 5x neee, to byste se neptal, kde ho prodat krome Srealit. Zas tak horky to pole neni. Muzu Vam prodat za pul ceny Vasi 5 drazsi ceny, kterou ja nabizim, pole o rozloze 131 000 m² v KV kraji :D

 9. zjistěte si v katastru kdo vlastní v kraji (vykupuje) zemědělskou půdu. Hlavně ať to je agro firma (kromě té profláklé), těm dejte cenu pro vás zajímavou a jednejte, kledně dlouho, oni vám to nakonec dají.

 10. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  zjistěte si v katastru kdo vlastní v kraji (vykupuje) zemědělskou půdu. Hlavně ať to je agro firma (kromě té profláklé), těm dejte cenu pro vás zajímavou a jednejte, kledně dlouho, oni vám to nakonec dají.
  Super, děkuji za radu. To mě nenapadlo. Zkusím

Hostujeme u Server powered by TELE3