Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Jaký zvolit hosting 2k19?

 1. Zdravím,

  jaký mi doporučíte hosting pro menší až střední projekty? Podobných témat je tu mnoho, ale rád bych znal aktuální situaci. Používal jsem x let Wedos a chci změnu.

  Nemusí to být zrovna nejlevnější hosting, ale zase nepotřebuji žádný high tier. Zásadní je rychlá a vstřícná technická podpora společně s bezproblémovým nastavením .htaccess.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  MaBezdek poptává: Hledám HTML kodéra
  Inited poptává: Backend (php) a administrace (angular) pro mobilní aplikaci
  Michal Mojzis poptává: Úpravy PHP scriptů
 3. Doporučil bych ONEbit. Podpora super, rádi vyjdou vstříc. Možnost .user.ini i .htaccess

  Pokud narážíte na problémové subdomény u wedosu (špatná detekce url), tak s tím jsem se setkal jen u wedosu. Nikde jinde problém není.

 4. Je toho více, ale já na ně nechci házet špínu. Je to prostě lowbudget hosting a s tím se musí počítat. Už delší dobu přemýšlím o migraci, ale nechtěl jsem znovu řešit nastavení emailu, který mám propojený s email. klientem atd.

  Jdu zakoupit ten ONEbit o něm jsem dnes přemýšlel, vypadají seriózně a kvalitně. Díky (y)

 5. Není zač. Dávají 2 měsíce zdarma na zkoušku libovolného tarifu, takže za vyzkoušení nic nedáte.

 6. menší až střední projekty
  jakou technologii na tom chces provozovat?
  potrebujes jednu vetsi DB nebo DB bude do 100MB?
  Chces MySQL 5.7.+ a PHP 7.3.? A co jeste?

 7. Nároky na hosting vysoké nemám. Potřebuji tam rozjet portfolio a front-end webů, které kóduji. Kdyby to ještě v pohodě zvládalo základní redakční systémy (Presta, WP, Magento,...), tak by to bylo super. Ale to myslím, že splňuje většina hostingů. Jde mi hlavně o tu vstřícnou podporu, aby mi dokázala poradit s detaily jako .htaccess (bez www na www, http na https, mazání koncovek .html atd.). U wedosu s tím neustále bojuji, většina ověřených postupů ze stackoverflow.com nefunguje protože prostě mají nějaký vlastní řešení. Technická podpora se sice snaží poradit, ale už x krát se mi stalo, že si nevěděla rady což je nepřijatelné, když se jedná o jejich vlastní hosting.

  @dhnizdo jedna technická. Jak u https://www.onebit.cz/cz/ objednám hosting, když mám již registrovanou doménu u wedosu. Následně ji převedu, ale v procesu objednávky mě to dál nepustí bez zvolení domény. Když tam napíšu svojí doménu, tak to samozřejmě napíše, že je obsazená. Možná jsem jen slepej.

 8. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Nároky na hosting vysoké nemám. Potřebuji tam rozjet portfolio a front-end webů, které kóduji. Kdyby to ještě v pohodě zvládalo základní redakční systémy (Presta, WP, Magento,...), tak by to bylo super. Ale to myslím, že splňuje většina hostingů. Jde mi hlavně o tu vstřícnou podporu, aby mi dokázala poradit s detaily jako .htaccess (bez www na www, http na https, mazání koncovek .html atd.). U wedosu s tím neustále bojuji, většina ověřených postupů ze stackoverflow.com nefunguje protože prostě mají nějaký vlastní řešení. Technická podpora se sice snaží poradit, ale už x krát se mi stalo, že si nevěděla rady což je nepřijatelné, když se jedná o jejich vlastní hosting.

  @dhnizdo jedna technická. Jak u https://www.onebit.cz/cz/ objednám hosting, když mám již registrovanou doménu u wedosu. Následně ji převedu, ale v procesu objednávky mě to dál nepustí bez zvolení domény. Když tam napíšu svojí doménu, tak to samozřejmě napíše, že je obsazená. Možná jsem jen slepej.
  Jen to upozorní. Stačí dát znovu pokračovat. Vlevo dole na webu mají chat. Když jim napíšete, rádi poradí.

 9. To je dost špatné UX dost mě to zmátlo, což by se někomu kdo je na netu 24/7 nemělo stát. Takže dám pokračovat, vyhodí mi to červeně chybovou hlášku, scrollne nahoru a pak musím dát dole znovu stejné CTA na pokračování :D ale díky.

 10. Nevím proč to tak mají. Poprvé mě to u nich zmátlo taky. :D

 11. Za mne https://www.hostingsolutions.cz/ pro rozhrani poskytuji Plesk, kde nastavite jako uzivatel prakticky vse, zbytek pomoci ssh nebo podporu, ktera odepisuje radove v minutach

 12. Savana, Netio, Onebit, Vas-Hosting.cz

 13. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  ...Jak u https://www.onebit.cz/cz/ objednám hosting, když mám již registrovanou doménu u wedosu...
  Cílem kroku navíc je to, aby se zákazníkům nestalo, že objednají hosting pro cizí doménu v domnění, že je volná. Ale vždy je prostor pro zlepšení, proto Vám a dhnizdo děkujeme za zpětnou vazbu, která nám pomůže při plánování změn.

  Pokud byste potřeboval s čímkoli pomoci, určitě nám napište. V ceně tarifu Vám rádi pomůžeme i s přesunem webu a e-mailů.

  Hezký den přeje ONEbit hosting

 14. For me https://www.hostitsmart.com/ is the best web hosting company. There hosting rate is affortable campared to others.

 15. Dobrý den,

  zkuste Blueboard.cz - https://hosting.blueboard.cz/
  věci jako nastavení přesměrování na HTTPS uděláte přímo z administrace, vše jednoduše a přehledně.
  WordPress na 1 klik z administrace

 16. Taky přispěju :) Mrkni na https://www.wpcesko.cz/category/testy/ něco už se otestovalo a další jsou v pořadí. Super podporu má namátkou Blueboard, Onebit a i Váš-hosting není úplně k zahození :)
  Pokud tě jednotlivé testy nezajímají, tak můžeš mrknout do tabulky výsledků, kde je nejzajímavější poslední tabulka s rychlostí databáze. Ostatní jsou vesměs podobné, ale rychlost databáze je možná to, co tě od Wedosu žene pryč - osobně se ani nedivím, ale zas nedostaneš energy drinky :D
  Záleží co přesně chceš a potřebuješ, ale píšeš o WP, Prestě apod, takže mrkni na DB a na instalátory aplikací, ty ti taky ušetří čas a nervy.

Hostujeme u Server powered by TELE3